اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34663 مورخ:[1397-02-22 00:41:01]
حمایت از کالای ایرانی چشم ندوختن به بیگانگان است
رئیس سازمان صنعت مازندران:

حمایت از کالای ایرانی چشم ندوختن به بیگانگان است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، تنها راه موفقیت و برون رفت از تحریم‌های ظالمانه، یک‌جانبه و مستبد آمریکا است؛ گفت: حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه داخلی، چشم ندوختن به بیگانگان است.

محمد محمدپور در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توانایی‌ها و ظرفیت‌های بالقوه داخلی، چشم ندوختن به بیگانگان است.

وی افزود: تنها راه مقابله با نیت‌های بدخواهانه ترامپ حمایت از کالای ایرانی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: ما می‌توانیم با اتکا بر توانایی‌های جوانان خوش‌فکر کشورمان کالاهای ایرانی را به چنان سطحی از کیفیت و رقابت‌پذیری در دنیا برسانیم که بتوانیم سهم شایسته از بازارهای جهانی را از آن خود کنند.

این مسئول تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، تنها راه موفقیت و برون رفت از تحریم‌های ظالمانه، یک‌جانبه و مستبد آمریکا است.

محمدپور با بیان اینکه باید بر اتکا به توان داخلی، برای رسیدن به خودکفایی با نگاه به تولیدات داخلی و فرمایش امام راحل را که همان (ما می توانیم) است، حرکت کنیم؛ گفت: دولت در مقابله با این نیات پلید و زیاده‌خواهانه ترامپ راهکار پیشنهادی را بر لزوم جلوگیری از واردات بی‌رویه و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حل مشکلات عدیده‌ای که واحدهای تولیدی در خصوص اصلاح قوانین دست و پا گیر و حذف موانع در بخش تولید، تقویت حمایت مالی از واحدهای کار آفرین، کمک به تبلیغ و معرفی کالاهای تولید داخل و همچنین اعطاء مشوق‌های صادراتی اقدام قاطع و شایسته اهتمام ورزد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا