اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34641 مورخ:[1397-02-18 08:15:01]
ثبت نام ۲۵۰۰ داوطلب در هفتمین دوره انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور

ثبت نام ۲۵۰۰ داوطلب در هفتمین دوره انتخابات اتاق های اصناف سراسر کشور

در جریان ثبت نام داوطلبان انتخابات اتاق‌های اصناف سراسر کشور که از ۵ تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری برگزارشد، حدود ۲۵۰۰ داوطلب از تهران و شهرستان ها به صورت الکترونیکی ثبت نام کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ در جریان ثبت نام داوطلبان انتخابات اتاق‌های اصناف سراسر کشور که از ۵ تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری برگزارشد، حدود ۲۵۰۰ داوطلب از تهران و شهرستان ها به صورت الکترونیکی ثبت نام کردند.

بر اساس این گزارش، از میان داوطلبان سراسر کشور ۲۶ داوطلب از استان تهران بودند که به صورت الکترونیکی از طریق سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام کردند.

هنوز آمار شهرستان هایی که به صورت دستی اقدام به ثبت نام کرده اند، به طور کامل نهایی نشده و آمار ۲۵۰۰ نفری مربوط به افرادی است که به صورت الکترونیکی اقدام کرده اند.

آمار افرادی که به صورت دستی ثبت نام کرده اند نیز در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. در ضمن پیرو بخشنامه درج شده در پایگاه اطلاع رسانی مرکزاصناف و بازرگانان و دبیرخانه هیات عالی نظا رت بر سازمان های صنفی در خصوص ممنوعیت عضویت همزمان درشوراهای اسلامی شهر و روستا وهیات رئیسه اتاق های اصناف، در حال حاضر ثبت نام متقاضیان عضویت در هیات رئیسه اتاق های اصناف بلامانع بوده و بدیهی است تا قبل از روز برگزاری انتخابات تکلیف نهایی موضوع مشخص خواهد شد.

همچنین محل برگزاری انتخابات بر اساس تصمیم گیری هیات های اجرایی خواهد بود. بر اساس این گزارش، زمان برگزاری انتخابات اتاق های اصناف نیز همزمان در سراسر کشور روز ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود. برخی اتاق‌های اصناف که انتخابات میان دوره‌ای داشته اند، تا زمان مهلت اعتبارنامه، مستثنی از برگزاری انتخابات اردیبهشت ماه امسال هستند.

 

اتاق ایران/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا