اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34640 مورخ:[1397-02-18 02:02:01]
علت آتش سوزی فروشگاه موادغذایی ساری مشخص شد

علت آتش سوزی فروشگاه موادغذایی ساری مشخص شد

اتصال برق یخچال نگهداری موادغذایی موجب آتش سوزی فروشگاه مواد غذایی ساری شد.

به گزارش مازند اصناف؛ رجبی رییس اداره پیشگیری سازمان آتش نشانی ساری گفت: آتش سوزی از اتصال برق یخچال نگهداری موادغذایی شروع شد و به مواد اشتعال زای فروشگاه سرایت کرد و سقف کوتاه این محل هم مزید بر علت شد تا آتش به سرعت به همه نقاط فروشگاه سرایت کرده و خسارات زیادی به آن وارد کند.

وی افزود: بر اثر آتش سوزی در این فروشگاه، چند واحد تجاری و مسکونی مجاور هم دچار دودگرفتگی و خسارت شدند.

رییس اداره پیشگیری سازمان آتش نشانی ساری به صاحبان واحد‌های تجاری، کارخانجات، جایگاه‌های عرضه سوخت و ادارات توصیه کرد حتما واحد‌های خود را به سیستم اعلام حریق مجهز کنند تا در مواقع ضروری بتوانند در کوتاه‌ترین زمان از حادثه آگاه شوند.

رجبی تاکید کرد: استفاده از سیم کشی استاندارد در ساختمان‌ها، وجود نگهبان در واحد‌ها و بیمه کردن واحد‌های تجاری از راهکار‌های کاهش حوادث است که می‌شود از خسارات احتمالی کم کرد.

آتش سوزی این واحد تجاری حدود ساعت ۲ بامداد آغاز شد و پس از یک ساعت به مراکز آتش نشانی اعلام شد که بلافاصله ماموران ۴ ایستگاه آتش نشانی با حدود ۷۰ نفر آتش نشان به محل حادثه رفتند و کار اطفا حریق را انجام دادند که پس از چند ساعت تلاش، آتش مهار شد.

/باشگاه خبرنگاران

» برچسب ها : , علت , آتش , سوزی , فروشگاه , موادغذایی , میرشجاعی , راهبند ساری , علت , آتش , سوزی , فروشگاه , موادغذایی , میرشجاعی , راهبند ساریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا