اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34632 مورخ:[1397-02-18 00:07:01]
 9 میلیون ریال کالای قاچاق کشاورزی در عباس آباد کشف شد
در فروردین ماه سال‌جاری؛

9 میلیون ریال کالای قاچاق کشاورزی در عباس آباد کشف شد

مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد گفت: فروردین‌ماه امسال، 8 میلیون و 990 هزار ریال محصولات کشاورزی قاچاق و غیر مجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ علی ابوالحسنی با اشاره به اینکه سال 97 مزین به شعار حمایت از کالای ایرانی است، اظهار کرد: ترویج استفاده از کالا و محصولات داخلی، به خصوص محصولات کشاورزی می‌تواند موجب خودکفایی و اشتغال‌زایی بیشتری در این بخش شود.

 

مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد افزود: در این راستا واحد صنایع این مدیریت با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد برای تنظیم بازار و جلوگیری از ورود و توزیع محصولات غیر مجاز به بازار مصرف داخلی و نیز مبارزه با قاچاق کالا، به ویژه محصولات کشاورزی، در فروردین ماه امسال اقدام به دو مورد بازدید مشترک از فروشگاه‌های عرضه محصولات کشاورزی در این شهرستان کردند.

 

به گفته وی، در این بازدیدها، 8 میلیون و 990 هزار ریال محصولات غیر مجاز کشف و ضبط و پس از طی مراحل قانونی به مدیریت اموال تملیکی استان تحویل شد.

 

مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد  در پایان خاطرنشان کرد: بازدید مشترک شهرستانی از فروشگاه‌های عرضه محصولات کشاورزی در طی ماه‌های مختلف سال انجام تا ضمن تنظیم و پایش بازار، از ورود کالا و محصولات قاچاق جلوگیری شود.


انتهای پیام/

» برچسب ها : , کشف , کالای , قاچاق , محصولات , کشاورزی , مازندران , کشف , کالای , قاچاق , محصولات , کشاورزی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا