اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34548 مورخ:[1397-02-01 18:47:01]
پیش‌بینی بارندگی و وزش باد طی چند روز آینده در مازندران
معاون هواشناسی مازندران خبر داد

پیش‌بینی بارندگی و وزش باد طی چند روز آینده در مازندران

با اعلام وضعیت جوی استان طی هفته جاری از سوی معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران، طی چند روز آینده شاهد هوایی ابری، همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

احمد اسدی در گفت‌وگو با  مازند اصناف؛ درباره آخرین رخدادهای جوی طی هفته جاری در مازندران اظهار کرد: هوای روز شنبه یکم و یک‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه، نیمه ابری تا ابری، در بعدازظهر و شب همراه با بارش‌های پراکنده و وزش باد خواهد بود.

وی افزود: در روز دوشنبه سوم اردیبهشت‌ماه، ابتدا بارش پراکنده و به‌تدریج شاهد تشدید بارندگی‌ها و وزش باد خواهیم بود؛ ضمنا پیش‌بینی ما برای مناطق کوهستانی هوایی مه‌آلود همراه با بارش برف است.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران برای روز سه شنبه چهارم اردیبهشت‌ماه، بارش‌های پراکنده و به‌تدریج کاهش ابر را پیش‌بینی کرد و گفت: برای روزهای چهارشنبه تا جمعه 5 تا 7 اردیبهشت‌ماه، هوایی صاف تا نیمه‌ابری همراه با افزایش تدریجی دما، خواهیم داشت.

اسدی گفت: با توجه به تغییرات الگوها و نقشه‌های هواشناسی در فصل بهار، تغییرات پیش‌بینی نیز معمولا در این فصل نیز دستخوش تغییراتی خواهد شد که متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا