اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34497 مورخ:[1397-01-27 00:26:01]
29 اردیبهشت زمان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف سراسر کشور/ممنوعیت حضور شوراهای شهر و روستا در نام‌نویسی انتخابات
دبیرکل اتاق اصناف ایران خبر داد

29 اردیبهشت زمان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف سراسر کشور/ممنوعیت حضور شوراهای شهر و روستا در نام‌نویسی انتخابات

دبیرکل اتاق اصناف ایران از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف کشور در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: ثبت‌نام از داوطلبان از پنجم الی دوازدهم اردیبهشت انجام و رأی‌گیری در روز 29 اردیبهشت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

علی عوض‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف کشور در اردیبهشت‌ماه سال‌جاری خبر داد.
وی افزود: ثبت‌نام از داوطلبان از پنجم الی دوازدهم اردیبهشت انجام و رأی‌گیری در روز 29 اردیبهشت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

دبیرکل اتاق اصناف ایران اعلام کرد: انتخابات نمایندگان اتاق‌های اصناف ایران در استان‌ها نیز در مردادماه و پس از اعلام نتایج نهایی اتاق‌های اصناف سراسر کشور برگزار می‌شود.
عوض‌پور در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت حضور آن‌دسته از نفراتی که عضویت هم‌زمان در شورای شهر و هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف دارند، اظهار کرد: هر چند در این خصوص ابهاماتی میان مجلس و وزارتخانه وجود دارد، اما تا این لحظه و بر اساس آخرین ابلاغیه، نفراتی که به‌عنوان عضو شوراهای شهر در حال فعالیت هستند، مجاز به ثبت‌نام در انتخابات اتاق اصناف نیستند.
 در پایان در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای دایر کردن دفاتری در مراکز استان‌ها برای فعالیت متمرکز نمایندگان اتاق‌های اصناف ایران در استان‌ها دارید یا خیر، پاسخ داد: تاکنون این موضوع مطرح نشده و لذا طرح موضوع نشده است.

شایان ذکر است برخی اتاق‌های اصناف که انتخابات میان دوره‌ای داشته اند، تا زمان مهلت اعتبارنامه، مستثنی از برگزاری انتخابات اردیبهشت ماه هستند.

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا