اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34459 مورخ:[1397-01-20 23:11:01]
معدوم‌سازی ۴۷۰ کیلوگرم فرآورده‌های دامی غیربهداشتی در قائم‌شهر
معاون دامپزشکی قائم‎شهر عنوان کرد

معدوم‌سازی ۴۷۰ کیلوگرم فرآورده‌های دامی غیربهداشتی در قائم‌شهر

 معاون دامپزشکی قائم‎شهر، گفت: ایام نوروز از بیش از۴۰۰ واحد صنفی بازدید شد و مقدار ۴۷۰ کیلوگرم از محصولات فرآورده‌های خام دامی غیرقابل مصرف از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

به گزارش مازند اصناف؛ اداره دامپزشکی شهرستان قائم‌شهر در ایام نوروز با حضور اکیپ‌های بازرسی در سطح شهرستان برعملکرد واحدهای عرضه محصولات فرآورده‌های خام دامی و کشتارگاه‌ها و واحدهای بسته‌بندی اجرا شده بود.

مسعود عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اداره دامپزشکی قائم‎شهر با ۱۵۲ نفر ساعت در طول ایام نوروز اقدام به بازدید بیش از ۴۰۰ واحد صنفی و مقدار ۴۷۰ کیلوگرم از محصولات فرآورده‌های خام دامی غیرقابل مصرف از چرخه مصرف انسانی خارج شد.

وی افزود: در طول ایام نوروز در صیانت از سلامت و امنیت مواد غذایی، این اداره اقدام به برقراری کشیک‌های ثابت و سیار نمود و با بازدیدهای ویژه بصورت شبانه و روزانه از واحدهای عرضه محصولات فرآورده‌های خام دامی و کشتارگاه‌ها و واحد بسته‌بندی اقدام نموده و بیش از ۱۵۰۰کیلوگرم محصولات ضبط و ۴۷۰ کیلوگرم از آن معدوم سازی شد.

معاون دامپزشکی قائم‎شهر گفت: از شهروندان تقاضا دارم از خرید هرگونه محصولات فرآورده‌های خام دامی بصورت فله و یا زعفرانی فله جدا خوداری نموده و با خرید محصولات بصورت بسته‌بندی تحت نظارت دامپزشکی امنیت مواد غذایی خود را تضمین کنند و درصورت مشاهده تخلف از سوی واحدهای صنفی اداره دامپزشکی اطلاع دهند.

 

قائم آنلاین

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا