اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34411 مورخ:[1397-01-16 02:37:01]
کشف ۴۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
رئیس پلیس آگاهی انتظامی مازندران خبر داد

کشف ۴۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

 رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف ۴۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ سرهنگ ذبیح الله پهلوانی اظهار کرد: در راستای مقابله بی امان با قاچاق کالا و ارز در استان و برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال "و حمایت از تولیدات داخلی با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات، طرح های مقابله با قاچاق کالا و ارز را در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با الویت کالاهای گمرگی، دخانی ،ترانزیتی و فرآورده های شیلاتی، کالاهای تعزیراتی با هدف ناامن ساختن بستر ارتکاب جرم طی ماه گذشته در استان به مرحله اجرا درآمد.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی استان با پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای ماموریت های محوله با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، انبارها و محل دپو کالاهای قاچاق را شناسایی کردند.

سرهنگ پهلوانی عنوان کرد: کشف ۱۹۵ هزار نخ سیگار، ۲۴۸ عدد قطعات یدکی خودرو، ۵۲ تن چوب آلات جنگلی، چهار هزار قلم دارو و قرص های غیرمجاز، هزار و ۷۸۵ قلم انواع لوازم آرایشی، ۳۸۳ کیلوگرم ماهیان خاویاری و استخوانی از جمله کشفیات کالای قاچاق در اسفندماه سال ۱۳۹۶بوده است.

وی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق را بیش از ۴۴ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: در این ارتباط تعداد زیادی متهم شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ پهلوانی با تاکید بر استمرار طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز از فعالیت گسترده قرارگاه مبارزه با قاچاق کالاو ارز در استان با همکاری همه عوامل انتظامی و امنیتی استان خبر داد و افزود: نقش مردم و دستگاه های دولتی و غیر دولتی در همکاری با پلیس برای مقابله با قاچاق کالا، نقش سازنده ای است.

مرجع: مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا