اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34410 مورخ:[1397-01-16 02:33:01]
 حمايت از کالای ایرانی به‌عنوان یک فرهنگ تبدیل شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

حمايت از کالای ایرانی به‌عنوان یک فرهنگ تبدیل شود

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: برای مقابله با اجناس بی‌کیفیت خارجی، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، باید خرید و حمايت از کالای ایرانی به‌عنوان یک فرهنگ، در خانواده‌های ایرانی تبدیل شود.

سید مصطفی موسوی در گفت‌وگو با مازند اصناف؛ با اشاره به نام‌گذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال حمايت از کالای ايرانی، گفت: برای تحقق شعار سال، بايد خريد و استفاده از کالای ايرانی را به يک فرهنگ تبديل کنيم.

وی افزود: بی‌شک واحدهای صنعتی کوچک و متوسط، نقش انکارناپذیر در زنجیره تولید دارند و خودکفایی و اشتغال پایدار، با فعالیت مستمر این واحدها امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار کرد: واحدهای توليدي کوچک نه‌تنها با هزینه کمتر نسبت به واحدهای بزرگ‌تر ایجاد می‌شوند، بلکه می‌توانند با صادرات کالا، نقش اساسی و مهمی در صادرات و ارزآوری برای کشور داشته باشند.

موسوی تصریح کرد: برای مقابله با اجناس بی‌کیفیت خارجی، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، باید خرید و حمايت از کالای ایرانی به‌عنوان یک فرهنگ، در خانواده‌های ایرانی تبدیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در پایان به نقش متقابل تولیدکننده و مصرف‌کننده در تحقق شعار سال اشاره و اذعان کرد: تولیدکنندگان از یک‌سو باید محصولات خود را باکیفیت بالاتر به بازار عرضه کنند تا بتوانند رضایت خریداران را برای خرید کالای ایرانی فراهم آورند و از سوی دیگر، اولویت هر ایرانی در خرید و مصرف، کالاهای بومی باشد تا باعث رونق بازار داخلی شود.

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا