اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34407 مورخ:[1397-01-15 22:13:01]
تحقق توسعه صادرات 3 میلیارد دلاری شعار نیست/تفریحات سالم در استان باید تعریف شود
استاندار مازندران:

تحقق توسعه صادرات 3 میلیارد دلاری شعار نیست/تفریحات سالم در استان باید تعریف شود

 استاندار مازندران گفت: هدف‌گذاری 3 میلیارد دلار برای صادرات برای استان باید محقق شود، از 360 میلیون دلار به سه میلیارد دلار شعار نیست و تولید در استان مشکل ندارد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد اسلامی در نخستین جلسه شورای اداری استان مازندران در دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد: ایجاد پنجره واحد یکی از نیازهای اساسی است و باید زمینه حذف فرایند‌ها انجام شود.

وی با اعلام اینکه این همه زیرساخت در استان سرمایه‌گذاری شده است، تصریح کرد: ظرفیت استفاده از فناوری برای ارتقا کار در استان ضروری است.

استاندار مازندران با اعلام اینکه ساختار سنگین اداری ما را زمین می‌زند، گفت: هزینه که سالانه برای ادارات استان صرف می‌شود 600 میلیارد تومان است، این هزینه سنگین است.

این مسئول با اعلام اینکه نیاز به این تغییرات اساسی داریم، گفت: باید ساختار ادارات کوچک شود، باید محیط کسب و کار برای مردم فراهم شود تا حقوق دولت قابل وصول باشد، در استان هدف‌گذاری که می‌شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری سه میلیارد دلار برای صادرات برای استان باید محقق شود، از 360 میلیون دلار به سه میلیارد دلار شعار نیست، تولید در استان مشکل ندارد هموارسازی وظیفه دستگاه‌ها است، هموار‌سازی برای صادرات وظیفه همه دستگاه‌ها است و باید این اقدام در استان انجام شود.

وی با اعلام اینکه روزانه بابت بیکاری به من مراجعه می‌شود، گفت: روز گذشته مادری برای چند بچه بیکارش برای من گریه می‌کرد.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: هدف‌گذاری برزگ اگر نداشته باشیم اشتغال ایجاد نمی‌شود، جمعیت اداری ما اضافه است، توان پرداخت حقوق را نداریم، راه حل این موضوع توسعه فعالیت مردم در حوزه اشتغال است، گره‌گشایی باید انجام شود، بخش اقتصاد خرد و مشاغل خانگی باید مورد حمایت شود.

این مسئول با اعلام اینکه براساس زیرساخت‌های فناوری اطلاعات کسب و کار نوین می‌تواند شکل بگیرد، گفت: برای توسعه خدمات از افکار سنتی دست برداریم از ظرفیت فناوری نو باید استفاده مناسب شود، باید تلاش کنیم که ظرفیت مناسب فروش در استان فراهم شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: نتیجه‌گرایی در استان نیاز است، در مازندران هیچ کالایی نداریم که مورد استقبال مردم واقع نشده باشد، مازندران تولیدات با ارزشی دارد، تولیدکنندگان وظیفه دارند خدمات پس از فروش مناسب داشته باشند،برای شعار سال دستورالعملی تهیه شده است و به همه ابلاغ می‌شود.

وی اضافه کرد: محبت نظام ما باید روز به روز در دل مردم تقویت شود و این محبت با خدمت بی‌منت به مردم محقق می‌شود، نرخ پاسخگویی به مردم باید افزایش پیدا کند.

نماینده دولت در مازندران با اعلام اینکه 182 اختیار وزرا به استاندار واگذار شده است، گفت: هنوز برخی از مسئولان برای رفع مشکلات به تهران مراجعه می‌کنند.

این مسئول با اعلام اینکه مردم ما اهل تفریح هستند، گفت: تفریح سالم در استان باید مورد حمایت قرار گیرد و برای کسانی که به دنبال تفریحات ناسالم هستند، باید فرصت را از آنها گرفته شود.

اسلامی با اعلام اینکه فرصت مناسب تفریح سالم برای مردم باید فراهم شود، گفت: متولیان فرهنگی برای توسعه تفریح سالم باید برنامه داشته باشند، مقابله کردن با مظاهر فساد وظیفه همه ما است، بسته‌های تفریحی مناسب و سالم باید ارائه شود و حتما باید ارائه شود و یکی از نکات ضعف است و باید برنامه‌های مرتبطی داشته باشیم، برای شادی ما باید الگو مناسب ارائه دهیم.

بلاغ/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا