اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34402 مورخ:[1397-01-15 16:35:01]
رگه‌هایی از اقدامات غربی در فرهنگ و اقتصاد کشور وجود دارد/ تکیه بر توانمندی داخلی راه مقابله با دشمنان
نماینده ولی فقیه در مازندران:

رگه‌هایی از اقدامات غربی در فرهنگ و اقتصاد کشور وجود دارد/ تکیه بر توانمندی داخلی راه مقابله با دشمنان

 نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: در فرهنگ و اقتصاد ما رگه‌های از اقدامات غربی وجود دارد و این در شان انقلاب اسلامی ایران نیست.

به گزارش مازند اصناف؛ آیت‌الله نورالله طبرسی در اولین جلسه شورای اداری استان مازندران در سال 97 در دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تبریک آغاز سال نو اظهار کرد: سال‌های سال مقام معظم رهبری به مسئله اقتصاد و فرهنگ توجه ویژه داشته و دارند.

وی تصریح کرد: معظم‌له بیش از 6 سال نامگذاری‌های سال محور اقتصاد و فرهنگ و در سال جاری هم بحث حمایت از کالای ایران است.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: فلسفه نامگذاری سال‌ها هم مبنای استقلال آزادی جمهوری اسلامی دارد، این شعار محقق نمی‌شود، مگر اینکه در بعد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مستقل باشیم.

این مسئول با اعلام اینکه انقلاب اسلامی ایران در مبارزه با طاغوت سیاسی موفق بوده است، افزود: در مبارزه با طاغوت فرهنگی و اقتصادی به جایگاه مورد نظر انقلاب اسلامی دسترسی پیدا نکردیم.

طبرسی خاطرنشان کرد: در فرهنگ و اقتصاد ما رگه‌های از اقدامات غربی وجود دارد و این در شان انقلاب اسلامی ایران نیست.

وی با اعلام اینکه باید این دو مشکل را هم به تدریج برطرف کنیم، افزود: باید تلاش کنیم که کشور را به جایگاه اصلی مردم‌سالای دینی و اسلامی برسانیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطرنشان کرد: مخالفت دشمنان با ما استراتژیک است، ممکن است با سایر کشورها تاکتیکی برخورد کند، دشمن ذاتا علاقه به ادامه حیات ما نیست، می‌خواهند به اسلام ضربه بزنند.

این مسئول با اعلام اینکه انگلیس، آمریکا رژیم اشغالگر قدس و اخیرا هم عربستان هم با این کشورها هماهنگ شده است، افزود: آنها علاقه به پیشرفت ما نیستند و نمی‌خواهند ما می‌توانیم را درک کنیم، ما قدرت داریم کشور را از جهات مختلف اداره کنیم، باید این اراده در کشور تقویت شود.

طبرسی با اعلام اینکه دشمن حمله نظام را رها کرده است، ادامه داد: راه مبارزه با کشور ما توسط دشمن در جبهه اقتصادی است و تلاش دارد ما را به چالش بکشاند و ما برای موفقیت در این مبارزه باید روی پای خودمان بایستیم و روش مبارزه ما اتکا به توان داخلی است.

وی گفت: نگاه جامعه به سمت توجه به کالای ایرانی سوق داده شد، این نگاه نیاز به تقویت دارد باید با کلام و فرهنگ‌سازی در این زمینه گام‌های مناسبی برداشته شود.

بلاغ/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا