اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34401 مورخ:[1397-01-15 16:33:01]
ذیحسابان مازندران فاکتور کالاهای خارجی را تایید نکنند
دبیر شورای اداری مازندران:

ذیحسابان مازندران فاکتور کالاهای خارجی را تایید نکنند

دبیر شورای اداری مازندران گفت: ذیحسابان مازندران نسبت به تایید فاکتور کالاهای مورد نیاز ادارات که نمونه داخلی آن موجود است اقدام نکنند.

به گزارش مازند اصناف؛ حسن خيريانپور در جلسه شورای اداری استان در دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: با هماهنگی انجام شده با استاندار مازندران طرح برگزاری جلسه شورای اداری با دو هدف در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بعد از جلسه شورای اداری کار با جدیت در استان شروع شود.

دبیر شورای اداری مازندران خاطر نشان کرد: این جلسه برای تشریح و تبیین نامگذاری شعار سال با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران باشیم.

این مسئول با اعلام اینکه باید با جدیت شاهد تحقق شعار سال امسال باشیم، افزود: برای تحقق شعار امسال یکی از اقداماتی که باید مورد توجه قرار گیرد، بحث فرهنگ‌سازی برای مصرف کالای ایرانی است و ائمه جمعه به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی برای فرهنگ‌سازی اقدامات موثری می‌توانند داشته باشند.

خيريانپور خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی استان و اداره کل استاندارد بر کیفی‌سازی کالاهای تولیدی استان اقدامات موثری داشته باشند تا مصرف کالای ایرانی در سرلوحه تامین نیازمندی‌ها قرار گیرد.

وی خطاب به ذیحسابان استان گفت: زمانی که کالای تولید مشابه در کشور داشته باشیم، خرید کالای خارجی ممنوع اعلام شده است و هرگونه سند هزینه کالای خارجی که مشابه داخلی دارد ممنوع است و ذیحسابان باید دقت لازم در این ارتباط داشته باشند.

بلاغ/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا