اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34339 مورخ:[1397-01-02 18:14:01]
کشیک 5 واحد خبازی ایام عید در سیمرغ/افزایش قیمت کالا ممنوع است
سرپرست اداره صنعت سیمرغ خبر داد

کشیک 5 واحد خبازی ایام عید در سیمرغ/افزایش قیمت کالا ممنوع است

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت سیمرغ گفت: در ایام نوروز 5 واحد خبازی (سه واحد شهری و دو واحد روستایی) برای توزیع نان کشیک هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ چنگیز گلدوست در گفت‌وگویی، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز میزان سهمیه شهرستان برای تنظیم بازار شهرستان ۲٫۵ تن تخم‌مرغ، پنج‌تن گوشت قرمز، ۳۵ تن مرغ منجمد، پنج‌تن سیب و پنج‌تن پرتقال است که از انتهای هفته گذشته و ابتدای هفته جاری در حال توزیع و فروش است.

وی افزود: این اداره به‌صورت روزانه گشت‌های محسوس و نامحسوس را در دستور کار دارد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه دو گشت مشترک با حضور اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت اجرا شد، تصریح کرد: طرح نظارتی ما در خصوص گوشت، مرغ، تخم‌مرغ، باتری قاچاق و تقلبی، سموم کشاورزی قاچاق، لوازم‌آرایشی غیرمجاز، موبایل و سیگار قاچاق اجرایی شد که کشفیاتی در این حوزه‌ها نداشتیم.

این مسئول ادامه داد: پنج مورد گشت مشترک هم از واحدهای خبازی شهرستان با حضور نماینده تعزیرات حکومتی، اماکن، نماینده غله و بهداشت انجام شد.

گلدوست با بیان اینکه در ایام نوروز شماره تماس ۴۲۳۵۵۱۷۴ در شهرستان برای اعلام شکایت و موارد مردم فعال و همکاران کشیک ما پاسخگوی مردم هستند، تصریح کرد: مردم عزیز در صورت بروز مشکل از طریق شماره بالا تخلفات صنفی را به ما اعلام کنند.

وی افزود: افزایش قیمت کالا و خدمات تا پایان فروردین ممنوع است و مردم و مسافران در صورت مشاهده به ما اعلام کنند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه فروش فوق‌العاده سه محصول کیف و کفش، خواربار و لبنیات و پوشاک در سطح شهرستان انجام شد، اظهار کرد: در ایام نوروز پنج واحد خبازی (سه واحد شهری و دو واحد روستایی) برای توزیع نان کشیک هستند.

گلدوست در پایان گفت: واحدهای صنفی خدماتی هم از قبیل تعویض روغن، مکانیکی، جلوبندی‌سازی و… هم در ایام عید کشیک هستند تا مردم و مسافران عزیز در تعطیلات عید با مشکل مواجه نشوند.

سیمرغ ما/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا