اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34306 مورخ:[1396-12-25 03:15:01]
عرضه اقلام نوروزی در 1250 غرفه نمایشگاه‌های بهاره در مازندران
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

عرضه اقلام نوروزی در 1250 غرفه نمایشگاه‌های بهاره در مازندران

 معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه با همکاری و محوریت اتاق اصناف و سازمان صنعت نمایشگاه بهاره در شهرهای ساری، قائمشهر، بابل، نور، عباس آباد، نوشهر و چالوس برپا شد، گفت: در یک‌هزار و 250 غرفه این نمایشگاه‌ها اقلام و کالاهای مورد نیاز ایام نوروز مردم عرضه شده است.

به گزارش مازند اصناف ابراهیم یعقوبی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در تعدادی از شهرستان‌های استان اظهار کرد: در یک‌هزار و 250 غرفه این نمایشگاه‌ها اقلام و کالاهای مورد نیاز ایام نوروز مردم عرضه شده است.


وی افزود: با همکاری و محوریت اتاق اصناف و سازمان صنعت نمایشگاه بهاره در شهرهای ساری، قائمشهر، بابل، نور، عباس آباد، نوشهر و چالوس برپا شد.


 معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه‌ها سعی شده تا بیشتر اقلام و کالاهای شب عید نوروز برای مشتریان ارائه شود تا به آنان برای خرید متمرکز و مناسب این منظور کمک شود.


یعقوبی با اشاره به اینکه نمایشگاه بهاره امسال از نظر کیفیت محصولات وضعیت مناسب تری را به نسبت سال‌های قبل دارد، عنوان کرد: این سازمان با همراهی اتاق اصناف تلاش کرد تا با رفع مشکلات سال‌های گذشته، نمایشگاه بهاره کیفی و مناسبی را برای مردم استان ایجاد بکند تا رضایتمندی مردم را رقم بزند.


وی ادامه داد : گزارش‌ها مبنی بر حضور خوب و چشمگیر مردم نشان دهنده دستیابی به هدف مورد نظر برای جلب نظر مشتریان است.


به گفته معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران همچنین با تعبیه غرفه‌های تنظیم بازار در این نمایشگاه، کالاهای خوراکی پرمصرف کشاورزی و دامی از جمله مرغ و تخم مرغ عرضه و ارائه شده است.


یعقوبی متذکر شد: با هماهنگی اتحادیه‌ها در دیگر شهرستان‌ها فروش فوق العاده توسط کسبه‌های علاقمند به انجام این کار صورت گرفته است.


معاون سازمان صنعت مازندران در پایان اذعان کرد: کالاهای این واحدهای صنفی 10 تا 15 درصد زیر قیمت متعارف بازار فروخته می شود تا کمکی به خریداران عید نوروز شود.


مرجع: مازندران آنلاین


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا