اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34281 مورخ:[1396-12-20 21:51:01]
کشف  ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
طی ۷۲ ساعت گذشته صورت گرفت؛

کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از کشف سه میلیارد ریالی انواع کالای قاچاق در عملیات گسترده پلیس آگاهی طی ۷۲ ساعت گذشته در سطح استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: به منظور شناسایی و برخورد با وارد کنندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه در سطح استان و برای ناامن کردن مبادی ورودی و مسیرهای انتقال و توزیع اینگونه کالاها و برخورد جدی با قاچاقچیان کالاها طرح عملیاتی برخورد با قاچاقچیان کالا توسط پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری پلیس های تخصصی در سطح استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: در این طرح عملیاتی که به مدت سه روز در سطح استان به مرحله اجرا درآمد ماموران پلیس آگاهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی موفق شدند، بیش ۹۰ هزار عدد انواع موادمحترقه را به همراه ۴۸ هزار نخ انواع کالای دخانی قاچاق کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران همچنین از کشف ۲ هزار عدد انواع مواد غذایی خارجی، ۲۴۸ عدد لوازم یدکی خودرو، یک هزار و ۵۰۰ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خبر داد و افزود: در این طرح ۴۶ متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر شدند.

سردار میرفیضی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق را ۳ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: متهمان دستگیر شده در این طرح پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

مرجع: مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا