اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34264 مورخ:[1396-12-20 02:11:01]
کشف بیش از 27 هزار عدد مواد محترقه در محمودآباد
فرمانده انتظامی محمودآباد خبر داد

کشف بیش از 27 هزار عدد مواد محترقه در محمودآباد

فرمانده انتظامی محمودآباد گفت: بیش از 27 هزار عدد مواد محترقه قاچاق و غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از آوای‌شمال، محمدزمان شالیکار در گفت‌وگویی اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با مواد محترقه به منظور پيشگيری از وقوع حوادث دلخراش در چهارشنبه آخر سال ماموران انتظامی این شهرستان با انجام تحقيقات پليسی موفق به شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در این شهرستان شدند.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران با هماهنگی مرجع قضايی، در يک عمليات غافلگيرانه متهمان را دستگير و در بازرسی از محل‌های فعالیت این افراد 27 هزار و 200 عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.

فرمانده انتظامی محمودآباد ادامه داد: در این خصوص برای یک واحد صنفی اخطار پلمب صادر شد.

این مسؤول از شهروندان خواست برای پيشگيری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، نظارت بر رفتار فرزندان خود را جدی بگيرند و در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در اين زمينه، مراتب را با شماره تلفن 110در ميان بگذارند.

شالیکار افزود: برای پیشگیری از حوادث چهار شنبه آخر سال باید در فرزندان خود اين باور را ايجاد كرد، كه سلب آسايش ديگران، وسيله خوبی برای شادی و سرگرمی نيست و نباید با اشتباهات خود، اندوه و ماتم را جايگزين شادی آغاز سال نو کرد.

وی در پایان گفت: استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره‌ای که موجب سلب آسایش شهروندان شود طبق قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان و مجرمان در این زمینه به‌ویژه در روزهای پایانی سال به جد برخورد می‌کند.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا