اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34250 مورخ:[1396-12-17 00:20:01]
کشف  500 هزار عدد مواد محترقه در مازندران/برخورد قانونی با واحدهای صنفی توزیع‌کننده
فرمانده انتظامی مازندران هشدار داد

کشف 500 هزار عدد مواد محترقه در مازندران/برخورد قانونی با واحدهای صنفی توزیع‌کننده

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه تاکنون 500 هزار انواع مواد محترقه غیرمجاز از سطح استان جمع‌آوری شد، هشدار داد: تمام واحدهای صنفی و انبارهایی که متصدیان آن‌ها نسبت به توزیع، نگهداری و فروش مواد محترقه غیرمجاز اقدام کنند، پلمب می‌شوند.

به گزارش مازند اصناف؛ سردار سیدمحمود میرفیضی در حاشیه برپایی نمایشگاه ظفر 12 در میدان امام ساری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان، دوازدهمین مرحله از طرح ظفر با بسیج همه امکانات در حوزه‌های مختلف شامل آگاهی، مبارزه با موادمخدر، برخورد با سارقان، برخورد با متخلفان کالا و ارز، برخورد با اراذل و اوباش، موضوعات ترافیکی و برخورد با تخلفات راهور طی روز جاری در سطح شهرستان ساری به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: در این طرح و با هماهنگی دادستان مرکز مازندران، تعداد 423 نفر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: در همین راستا، 68 سارق با سابقه نیز دستگیر شدند که منجر به کشف کالاهای سرقتی به میزان 350 میلیون تومان شد.
میرفیضی با بیان اینکه در این طرح تعداد 17 تن از اراذل و اوباش این شهرستان نیز دستگیر شدند، عنوان کرد: بیش از 400 فقره انواع خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف شد.
وی با بیان اینکه تاکنون و در ایام پایانی سال‌جاری، 500 هزار انواع مواد محترقه غیرمجاز از سطح استان جمع‌آوری شد، هشدار داد: تمام واحدهای صنفی و انبارهایی که متصدیان آن‌ها نسبت به توزیع، نگهداری و فروش مواد محترقه غیرمجاز اقدام کنند، پلمپ خواهند شد و اگر این اقلام در خودرویی کشف شود، آن خودرو تا پایان تعطیلات نوروزی سال آتی توقیف خواهند شد.
فرماند انتظامی استان مازندران در پایان ضمن اشاره به کشف 21 کیلو مواد مخدر طی روز جاری در ساری، اذعان کرد: شعار طرح نوروزی سال 97، آرامش بهاری همراه با نظم و امنیت است.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا