اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34249 مورخ:[1396-12-16 15:03:01]
405 خبازی مازندران در لیست کشیک نوروز 97 / کمبودی در تأمین آرد نداریم
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور:

405 خبازی مازندران در لیست کشیک نوروز 97 / کمبودی در تأمین آرد نداریم

طی تعطیلات نوروز سال 1397 تعداد 405 واحد خبازی در استان مازندران در طرح کشیک نوروزی به‌صورت فوق‌العاده به تولید نان و ارائه به همشهریان و مسافران  می‌پردازند.

سیدمحمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار  مازند اصناف؛  اظهار کرد: طی تعطیلات نوروز سال 1397 تعداد 405 واحد خبازی در استان مازندران در طرح کشیک نوروزی به‌صورت فوق‌العاده به تولید نان و ارائه به همشهریان و مسافران  می‌پردازند.

وی افزود: خبازی‌ها مشمول طرح کشیک نوروزی به‌منظور سهولت دسترسی مسافران نوروزی به نصب بنر بر درب واحد صنفی خود می‌پردازند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور خاطرنشان کرد: نمایندگی‌های شرکت غله در سطح استان با هماهنگی فرماندار و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها، لیست کلیه واحدهای خبازی طرح کشیک را تهیه و به‌صورت بنر در ورودی هر شهرستان به‌منظور اطلاع‌رسانی به مسافران اعلام خواهند کرد.

جعفری با اشاره به توریستی بودن مازندران و ترافیک سنگین جاده‌ای به‌ویژه در غرب استان به تمهیدات این شرکت اشاره و عنوان کرد: سهمیه نیمه اول فروردین خبازی‌های استان زودتر از ماه‌های قبل به همراه 655 تن سهمیه آرد فوق‌العاده جهت واحدهای خبازی کشیک، پیش از آغاز ایام عید به شهرستان‌ها ارسال می‌شود.

وی اضافه کرد: با تمهیدات صورت گرفته و ذخیره‌سازی آرد کافی در انبار شهرستان‌ها، هیچ نگرانی و کمبودی در خصوص آرد مورد نیاز واحدهای خبازی در استان وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان اذعان کرد: در ایام نوروز با تعیین همکاران کشیک و بازرسان میزان بازرسی از کارخانه‌های آرد و واحدهای خبازی افزایش خواهد یافت.

گفتنی است در نوروز 95، 410 خبازی و در نوروز 96 نیز 425 خبازی در طرح کشیک نوروزی شرکت داشتند..


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا