اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34239 مورخ:[1396-12-14 22:50:01]
سهم ۱۱۰۰ میلیارد تومانی مازندران از تسهیلات بسته رونق تولید
استاندار مازندران مطرح کرد:

سهم ۱۱۰۰ میلیارد تومانی مازندران از تسهیلات بسته رونق تولید

 استاندار مازندران سهمیه تسهیلات بسته رونق تولید استان در سال جاری را هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش مازند اصناف محمد اسلامی شامگاه در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی آمل در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه امسال هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید درنظر گرفته شده است اظهار داشت: آیین نامه این تسهیلات از آذرماه ارسال شده و بخشی از مواد و آیین نامه ها نیز روی سایت بهین یاب قرار دارد.

وی تصریح کرد: همچنین از صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستاییان، تسهیلاتی درنظر گرفته شده است و تاکنون سه هزار و ۶۷۰ متقاضی برای تسهیلات ثبت نام کرده اند.

استاندار مازندران با تاکید براینکه تا پایان خردادماه سال آینده باید تکلیف تسهیلات روشن شود تصریح کرد: علاوه بر اشتغال جدید باید اشتغال موجود در استان را حفظ کنیم.

اسلامی سهم اشتغال تدوین شده در بخش خدمات، گردشگری، صنعت و کشاورزی در سال جاری را ۳۳ هزار شغل بیان کرد و گفت: اینکه چه میزان از این هدف محقق شده هنوز آمار نهایی نداریم.

استاندار مازندران با بیان اینکه ۴۵ درصد ظرفیت صنعتی مازندران در آمل مستقر است اظهار داشت: ۶۶ درصد واحدهای تولیدی شهرستان بین ۱۰ تا ۹۰ درصد فعالیت دارند و ۳۴ درصد به دلایل مختلف غیرفعال هستند و بررسی مشکلات این واحدها در کمیته تخصصی و ستاد تسهیلات از برنامه های فراروی است.

مرجع: مهر


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا