اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34220 مورخ:[1396-12-13 15:39:01]
برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در بابل+ زمان و مکان
مدیر بازرگانی شرکت تجارت گستر مازند عنوان کرد

برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در بابل+ زمان و مکان

مدیر بازرگانی شرکت تجارت گستر مازند از برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در بابل از 16 الی 25 اسفند سال‌جاری خبر داد.

به گزارش مازند اصناف روزبه ابوفاضلی از برگزاری نمایشگاه فروش بهاره در بابل خبر داد.

وی افزود: این نمایشگاه از 16 الی 25 اسفند سال‌جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی بابل واقع در دانشگاه صنعتی نوشیروانی، مصلای بزرگ شهر برگزار می‌شود.

مدیر بازرگانی شرکت تجارت گستر مازند اظهار کرد: علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه از ساعت 15 الی 22 به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابل نیز در این‌باره بیان کرد: ثبت‌نام متقاضیان برای حضور در نمایشگاه طی یک یا دو روز آینده به پایان می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود این نمایشگاه با بیش از 70 غرفه در خدمت شهروندان جهت تأمین اقلام شب عید باشد.

فضل‌الله بهمنی اضافه کرد: اقلامی نظیر آجیل، خشکبار، موادغذایی، پوشاک، کیف، کفش و اقلام پرمصرف بازار شب عید در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی در پایان گفت: همزمان با برگزاری نمایشگاه فصلی بهاره در بابل، فروش فوق‌العاده نیز با همکاری اتحادیه‌های صنفی در سطح بازار جهت رفاه حال شهروندان برگزار می‌شود.

شهرهای ساری، قائم‌شهر، عباس‌آباد، نور، چالوس، نوشهر و بابل متقاضی برگزاری نمایشگاه بهاره در استان هستند که تاکنون تعدادی از این شهرها از سوی کمیسیون نمایشگاهی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران قطعی و تعدادی دیگر نیز در دست بررسی است.

 

پایان پیام/

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا