اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34216 مورخ:[1396-12-13 14:27:01]
فعالیت مافیای جت‌اسکی در کشور/ میراث فرهنگی مازندران با هیئت جت‌اسکی همکاری نمی‌کند
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران عنوان کرد

فعالیت مافیای جت‌اسکی در کشور/ میراث فرهنگی مازندران با هیئت جت‌اسکی همکاری نمی‌کند

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران گفت: برای توسعه فعالیت جت‌اسکی در مازندران مانع‌تراشی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف سیدیاسر سلیم‌بهرامی در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه ظرفیت مناسبی برای توسعه ورزش جت‌اسکی در استان وجود دارد، اظهار کرد: مافیای جت‌اسکی در کشور اجازه فعالیت هیئت جت‌اسکی را نمی‌دهد.

وی با اعلام اینکه در بسیاری از استان‌های کشور که امکان فعالیت جت‌اسکی وجود دارد، هیئت‌ها نقش موثری دارند، افزود: در استان‌های سیستان و بلوچستان فعالیت جت‌اسکی با محوریت هیئت‌ها بوده و از این ظرفیت برای توسعه گردشگری استفاده می‌شود.

رئیس هیئت انجمن ورزشی مازندران خاطرنشان کرد: باوجود اینکه در استان مازندران برنامه مشخص برای فعالیت جت اسکی ارائه دادیم ولی مسئولان میراث همکاری مناسبی در این ارتباط ندارند.

این مسؤول اضافه کرد: از درخواست دیدار ما چندان استقبال نشده است و با وجود ارائه برنامه زمینه دیدار فراهم نشده است.

سلیم‌بهرامی یادآور شد: همکاری با هیئت جت اسکی در سایر استان‌ها در برنامه کاری قرار دارد ولی در استان مازندران این همکاری وجود ندارد.

وی بیان کرد: معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران به بسیاری از فعالان گردشگری اعلام کرد که برای توسعه استان در این حوزه باید برنامه گردشگری ارائه دهند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی مازندران با اعلام اینکه در توسعه گردشگری با موازی‌کاری مواجه هستیم، ادامه داد: شرکت‌های تعاونی که در این زمینه فعال شدند اجازه توسعه استفاده از این ظرفیت برای توسعه گردشگری از طریق هیئت را نمی‌دهند.

سلیم‌بهرامی در پایان گفت: در غرب استان مازندران کمیته جت‌اسکی فعالیت دارد و سال گذشته چندین مورد حادثه دریایی که اتفاق افتاد مربوط به این کمیته نبوده است.

بلاغ/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا