اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34213 مورخ:[1396-12-13 13:00:01]
عدم افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید / پخت 400 تن شیرینی در کارگاه‌های قنادی مازندران
رئیس کمیته اتحادیه‌های قنادان مازندران خبر داد

عدم افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید / پخت 400 تن شیرینی در کارگاه‌های قنادی مازندران

 رئیس کمیته اتحادیه‌های قنادان مازندران با بیان اینکه نزدیک به 400 تن شیرینی در کارگاه‌های قنادی استان برای بازار شب عید تولید و پخت می‌شود، گفت: هیچگونه افزایش قیمت برای بازار شب عید نداریم و قیمت‌ها عموما به‌ازای هرکیلوگرم زیر 15 هزار تومان است.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ سید ابراهیم حسینی درباره وضعیت قیمت شیرینی در بازار شب عید اظهار کرد: تصمیم بر این شد تا علیرغم افزایش قیمت مواد اولیه، با کاهش سود قنادان، از افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید جلوگیری و شاهد ثبات قیمت خواهیم بود.

وی افزود: این تصمیم با مشارکت تمامی قنادان و با هدف ثبات قیمت در بازار شب عید و حمایت از وضعیت معیشتی اقشار کم‌درآمد انجام شده است.

 رئیس کمیته اتحادیه‌های قنادان مازندران با بیان اینکه قیمت‌ها همچنان بر اساس سال گذشته است، خاطرنشان کرد: هیچگونه افزایش قیمت برای بازار شب عید نداریم و قیمت‌ها عموما به‌ازای هرکیلوگرم زیر 15 هزار تومان است.
حسینی با بیان اینکه هیچ کمبودی در تأمین شیرینی بازار شب عید ندرایم، عنوان کرد: نزدیک به 400 تن شیرینی در کارگاه‌های قنادی استان برای بازار شب عید تولید و پخت می‌شود که این میزان با توجه به رکود اقتصادی و کاهش سطح درآمد مردم نسبت به سال گذشته، کاهش پیدا کرده است.
رئیس اتحادیه قنادان مرکز مازندران در پایان اذعان کرد: یک‌هزار و 300 قنادی در استان مازندران در حال فعالیت هستند که از این میزان، 700 واحد کارگاهی و 600 واحد فروشگاهی است.

پایان پیام/ 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا