اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34211 مورخ:[1396-12-12 09:05:01]
خبری از تخم‌مرغ‌های وارداتی در بازار مازندران نیست/ تازه‌ترین قیمت مرغ و تخم‌مرغ در بازار
رئیس اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران:

خبری از تخم‌مرغ‌های وارداتی در بازار مازندران نیست/ تازه‌ترین قیمت مرغ و تخم‌مرغ در بازار

رئیس اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران با بیان اینکه هنوز خبری از تخم‌مرغ‌های وارداتی به مازندران نیست، گفت: نزدیک به یک ماه است که قول بازشدن پای تخم‌مرغ وارداتی با قیمت دولتی به فعالان این صنف داده شده است، اما تاکنون خبری نشده است.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف کامران هاشمی از افزایش 150 تومانی قیمت مرغ به‌ازای هرکیلو در بازار مازندران خبر داد.

وی افزود: قیمت توزیع مرغ در بازار امروز 7 هزار تومان و قیمت مصرف‌کننده در واحدهای عرضه با احتساب سود 10 درصدی، 7 هزار و 700 تومان به‌ازای هر کیلوگرم است.

رئیس اتحادیه مرغ و تخم‌مرغ مرکز مازندران درخصوص وضعیت بازار تخم‌مرغ اظهار کرد: قیمت حال حاضر هر شانه تخم‌مرغ در بازار 16 هزار و 500 الی 17 هزار تومان و قیمت هر دانه آن، 600 تومان است.

این مسئول با بیان اینکه هنوز خبری از تخم‌مرغ‌های وارداتی به مازندران نیست، خاطرنشان کرد: نزدیک به یک ماه است که قول بازشدن پای تخم‌مرغ وارداتی با قیمت دولتی به فعالان این صنف داده شده است، اما تاکنون خبری نشده است.

هاشمی در پایان گفت: طی هفته‌های اخیر، همکاران ما بارها مورد جریمه نقدی دستگاه‌های نظارتی قرار گرفته‌اند و در اعتراض آنان به این جریمه‌ها به آن‌ها پاسخ داده شده است که با این قیمت تخم‌مرغ نخرید تا مجبور به توزیع شوید، تعداد قابل توجهی از همکاران ما اجبارا و به‌دلیل تکرار چندین باره جریمه از سوی این دستگاه‌ها، از اقدام به خرید و فروش تخم‌مرغ خودداری کرده‌اند.

 

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا