اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34187 مورخ:[1396-12-09 16:12:01]
برگزاری نمایشگاه بهاره در 7 شهر مازندران/ طرح بازرسی از بازار از 15 اسفند اغاز می‌شود
معاون سازمان صنعت مازندران خبر داد

برگزاری نمایشگاه بهاره در 7 شهر مازندران/ طرح بازرسی از بازار از 15 اسفند اغاز می‌شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تاکنون قرار است در 7 شهر استان نمایشگاه بهاره ویژه‌ بازار شب عید برگزار شود، گفت: طرح ویژه‌ی بازرسی از مراکز عرضه‌ی محصولات پر مصرف و اماکن گردشگری و توریستی در سطح استان از نیمه‌ اسفند سال‌جاری الی 16 فروردین سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اصناف ابراهیم یعقوبی درباره برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در سطح استان اظهار کرد: تاکنون قرار است در هفت شهر مازندران نمایشگاه بهاره ویژه‌ بازار شب عید برگزار شود.

وی افزود: شهرهای ساری، قائم‌شهر، عباس‌آباد، نور، چالوس، نوشهر و بابل متقاضی برگزاری نمایشگاه بهاره در استان هستند که تعدادی از این شهرها قطعی و تعدادی دیگر نیز در دست بررسی است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه‌ها کالاهایی نظیر پوشاک، کیف، کفش، آجیل، شیرینی و سایر اقلام پرمصرف بازار شب عید با تخفیفات پنج تا 15 درصدی عرضه می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه این نمایشگاه‌ها با محوریت اتاق‌های اصناف در سطح استان برگزار می‌شود، اظهار کرد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه‌ها، برگزاری فروش فوق‌العاده در واحدهای صنفی از سوی اتحادیه‌ها در حال برنامه‌ریزی است.

یعقوبی اضافه کرد: البته فروش فوق‌العاده در فروشگاه‌های بزرگ، تعاونی‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: طرح ویژه‌ی بازرسی از مراکز عرضه‌ی محصولات پر مصرف و اماکن گردشگری و توریستی در سطح استان از نیمه‌ی اسفند سال‌جاری الی 16 فروردین سال آینده با مشارکت ارگان‌های ذیربط برگزار می‌شود.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه هیچگونه کمبود کالایی در بازار استان احساس نمی‌شود، اعلام کرد: ضرورتی برای ایجاد نمایشگاه در استان وجود ندارد، اما بر حسب درخواست اصناف و سهولت دسترسی شهروندان به کالاهای پرمصرف‌، این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود؛ البته همانند سال‌های گذشته در تمامی شهرها برگزار نمی‌شود.

یعقوبی در پایان گفت: بحث تنظیم بازار استان نیز با ریاست استاندار و دبیری معاون برنامه‌ریزی و با عضویت دستگاه‌هایی مانند جهاد کشاورزی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در حال پیگیری است، تا نسبت به کنترل بازار و توزیع اقلام تنظیم بازاری در مراکز عرضه اقدام کند.

» برچسب ها : , نمایشگاه , بهاره , مازندران , یعقوبی , سازمان , صنعت , نظارت , بازرسی , بازار , شب , عید , نمایشگاه , بهاره , مازندران , یعقوبی , سازمان , صنعت , نظارت , بازرسی , بازار , شب , عیدمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا