اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34175 مورخ:[1396-12-08 22:35:01]
هنرستان‌ها باید به کارگاه‌های کارآفرینی تبدیل شوند
مدیر آموزش و پرورش محمودآباد:

هنرستان‌ها باید به کارگاه‌های کارآفرینی تبدیل شوند

مدیر آموزش وپرورش محمودآباد گفت: هنرستان‌ها باید به کارگاه‌های کارآفرینی و زمینه‌ساز تحقق اشتغال‌زایی برای جوانان در آینده تبدیل شوند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از آوای‌شمال، مرتضی نصری در آیین اختتامیه نمایشگاه هنرهای تجسمی در مجتمع غدیر محمودآباد، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه دست ساخته‌ها و تولیدات دانش‌آموزی فرصتی طلایی برای بروز و ظهور استعدادهای هنرجویان و ایجاد فرصت‌های شغلی برای آنان است.

وی افزود: ایجاد زیرساخت و فضای مناسب کسب‌وکار در هنرستان‌ها زمینه‌ساز تحقق اشتغالزایی برای جوانان در آبنده می‌شود.

مدیر آموزش وپرورش محمودآباد بیان کرد: هنرجویان با شرکت در کارگاه‌های نوآوری و ارتباط مؤثر در هنرستان قادر خواهند بود در آینده به عنوان یک کارآفرین در جامعه نقش آفرین باشند.

این مسئول خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از تولیدات هنرجویان هنرستان‌های این شهرستان، نمایشگاه تخصصی دست آفریده‌ها را در مرکز شهر برای عرضه و فروش محصولات دانش‌آموزان اختصاص خواهیم داد.

نصری در پایان گفت: یک‌هزار و 94 هنرجو در 24 رشته تحصیلی و در 11 هنرستان شهرستان محمودآباد مشغول به تحصیل و فراگیری انواع مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای و هنری هستند.

نمایشگاه آثار هنرهای دستی و تجسمی هنرجویان رشته گرافیک شهرستان محمودآباد با عرضه بیش از 500 اثر هنری و گرافیکی هنرجویان از انواع نقاشی، تزیین روی شیشه، پارچه، ظروف سفالی، تولید انواع کاغذ کادو، تقویم و بروشورهای تبلیغاتی به مدت یک هفته در گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دایر بود.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا