اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34163 مورخ:[1396-12-07 00:23:01]
 حضور نمایندگان ایران در نمایشگاه بین المللی نوشت‌افزار ترکیه
نماینده انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور خبر داد

حضور نمایندگان ایران در نمایشگاه بین المللی نوشت‌افزار ترکیه

نماینده انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور گفت: نمایندگان ایران در نمایشگاه لوازم التحریر و لوازم اداری در نمایشگاه بین المللی شهرترکیه استانبول حضور یافتند.

به گزارش مازند اصناف؛ مجید اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره حضور نمایندگان ایران در نمایشگاه بین المللی نوشت‌افزار ترکیه گفت: این نمایشگاه در فضای ۱۵ هزارمتر مربع در هشت سالن با حضور شرکت‌ها و تولیدکننده‌های صاحب نام داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاهی تویاپ برای دومین‌بار برگزار شده است.

 نماینده انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور افزود: شرکت آوا پیک تحریر ایرانیان، شرکت مداد دنیای فردا و نمایندگان انجمن تولیدکنندگان نوشت‌افزار کشور حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آواپیک تحریر ایرانیان با اشاره به برگزاری پنجمین نمایشگاه نوشت‌افزار و تجهیزات مهندسی در تیرماه ۹۷ در شهر آفتاب تهران، گفت: برای مشارکت و استفاده از توانمندی‌های روز دنیا و جذب سرمایه‌گذاری و انتقال دانش و فروش محصولات در سطح بین‌المللی و معرفی محصولات روز دنیا این نمایشگاه برپا خواهد شد.

علی زحمت‌کش مدیر اجرایی برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایران گفت: در این دوره از نمایشگاه نمایندگان کشورهای ترکیه، چین، روسیه،کانادا، آلمان، هند، اسپانیا، ژاپن، اندونزی، مالزی، کره و سنگاپور شرکت خواهند کرد.

 مدیر اجرایی برگزاری نمایشگاه نوشت‌افزار ایران با اشاره به سخنان رئیس انجمن نوشت‌افزار ترکیه در مورد نمایشگاه سال۹۶ در ایران گفت: کشور ترکیه و ایران به لحاظ نیاز و سلیقه‌های مشترک در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی در زمینه نوشت‌افزار و بالابودن کیفیت تولیدات دو کشور نیازهای بازار یکدیگر را فراهم خواهند کرد و حضور چشمگیر نمایندگان و تولیدکنندگان ترکیه در نمایشگاه ایران را وعده داد. 

نادر طریقت مدیرعامل شرکت فن آوری بهینه لوازم ایرانیان خوشنام ( فابل)  یکی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه گفت: نمایشگاه در کیفیت بالای برگزار شده و فرصت خوبی برای همکاری دوطرفه محسوب می‌شود.

محمدجهان‌شاهی مدیرفنی شرکت مداد دنیای فردا با اشاره به حضور شرکت‌های معتبر دنیا در این نمایشگاه گفت: ما از لحاظ کیفیت در سطح عالی هستیم ولی از نظر قیمت نسبت به کالاهای چینی گران‌تر هستیم که برای بیشتر مراجعه‌کننده‌ها قیمت مهم‌تر محسوب می‌شود.

مدیرفنی شرکت مداد دنیای فردا افزود: تولیدکنندگان ما خیلی حمایت نمی‌شوند تا بتوانند با توجه به کیفیت بالای خود با شرکت‌های چینی  رقابت کنند.

وی تصریح کرد: در کشور ترکیه قوانین و تعرفه واردات کالا در زمینه لوازم تحریر خیلی سنگین است که تولیدکنندگان بتوانند با تولید بهتر توان  رقابت با واردکنندگان را داشته باشد.

این نمایشگاه در استانبول و در مرکز نمایشگاهی تویاپ از تاریخ دوم تا 6 اسفند ماه امسال در حال برگزاری است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا