اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34158 مورخ:[1396-12-06 00:54:01]
عدم افزایش کرایه وسایل نقلیه عمومی در نوروز 97
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران مطرح کرد

عدم افزایش کرایه وسایل نقلیه عمومی در نوروز 97

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: افزایش نرخ حمل و نقل جاده‌ای در بخش عمومی را در پایان سال جاری و نوروز 97 نداریم.

به گزارش مازند اصناف احمدآفرین محمدزاده بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات سفر مازندران اظهار کرد: شهرداری‌ها باید جای اصولی و علمی را برای زباله‌ها و نخاله‌ها در نظر گیرند، به نظر می‌رسد راحت‌ترین راه برای خلاص شدن از زباله‌ها و نخاله‌ها حاشیه جاده‌ها است! لذا باید اقداماتی در این زمینه داشته باشیم تا منظره جالبی از حریم جاده‌ها در ایام نوروز بر جای بماند.

وی با بیان اینکه 34 مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در مازندران داریم، افزود: علاوه بر آن 12 مورد در حال ساخت و 70 پرونده را در حال بررسی داریم با توضیح اینکه این مجتمع‌ها برای جلوگیری از عناصر منفرد در حاشیه راه‌ها است که رمپ ورود و خروج استاندارد دارند و کار آنها نیز مورد نظارت است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: 10 درصد کل تردد کشور در مازندران است، لذا باید تمام عناصر خدمات جاده را به کار بگیریم تا مشکلی پیش نیاید به ویژه اینکه به نظر می‌رسد بهار 97 همراه با سرما و بارش باران و برف باشد.

این مسؤول بیان کرد: افزایش نرخ حمل و نقل جاده‌ای در بخش عمومی را در پایان سال جاری و نوروز 97 نداریم، در بخش ریلی و هوایی نرخ‌های خاص خود را دارند اما در این بخش با هدف حمایت از قشر آسیب پذیر و ترغیب برای استفاده از حمل و نقل عمومی افزایش قیمت را نداریم.

محمدزاده در پایان گفت: بیش از 90 درصد حمل و نقل در کشور جاده‌ای است و در مازندران نیز همین حالت را داریم.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها : , عدم , افزایش , کرایه , وسایل , نقلیه , عمومی , نوروز 97 , عدم , افزایش , کرایه , وسایل , نقلیه , عمومی , نوروز 97مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا