اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34153 مورخ:[1396-12-06 00:40:01]
حضور بندر نوشهر در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی در بندرعباس
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

حضور بندر نوشهر در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی در بندرعباس

اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به منظور معرفی دستاوردها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بنادر نوشهر و فریدونکنار در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی در بندرعباس حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به منظور معرفی دستاوردها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بنادر نوشهر و فریدونکنار در پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی در بندرعباس حضور پیدا کرد.

گفتنی است در این نمایشگاه که صبح شنبه با حضور محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی و جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد، بیش از ۷۰ سازمان و شرکت داخلی و خارجی فعال در حوزه حمل و نقل دریایی به معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری دریایی و بندری در بنادر کشور پرداختند.

شایان ذکر است پنجمین نمایشگاه دریایی با شعار «پیش به سوی توسعه سواحل» و با هدف معرفی فعالیت های صنایع دریایی و بندری و در راستای تقویت و ارتقاء جایگاه جمهوری اسلامی ایران در صنعت دریانوردی از تاریخ ۵ تا ۷ اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس در حال برگزاری است.


پایان پیام/

» برچسب ها : , پنجمین , نمایشگاه , بین المللی , دریایی , بندرعباس , بندر , نوشهر , مازندران , پنجمین , نمایشگاه , بین المللی , دریایی , بندرعباس , بندر , نوشهر , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا