اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34112 مورخ:[1396-12-02 14:31:01]
آغاز طرح ویژه نظارت بر بازار شب عید از نیمه اسفند در مازندران/ بررسی 15 هزار پرونده طی سال‌جاری
اختصاصی/مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد

آغاز طرح ویژه نظارت بر بازار شب عید از نیمه اسفند در مازندران/ بررسی 15 هزار پرونده طی سال‌جاری

مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن اشره به اینکه طی 11 ماهه سال‌جاری، 15 هزار و 276 فقره پرونده در سه حوزه‌ی کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ازر به این سازمان وارد شد، گفت: طرح ویژه بازرسی از بازار شب عید از 15 اسفند به‌مدت یک‌ماه در مازندران اجرا می‌شود.

مهدی عباسی در گفت‌وگو با مازند اصناف،اظهار کرد: طرح ویژه بازرسی از بازار شب عید از 15 اسفند به‌مدت یک‌ماه و تا پایان نیمه فروردین سال 97 در مازندران اجرا می‌شود.
وی افزود: این طرح با حضور بازرسان تعزیرات حکومتی در تمامی شهرستان‌ها در دو شیفت کاری انجام می‌شود و به تمامی پرونده‌های متشکله در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه این طرح در سه حوزه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاجاق اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: الویت اصلی در این طرح متوجه‌ی کالاهای پر مصرف مردم نظیر شیرینی، شکلات، آجیل، میوه و تره‌بار، کیف، کفش، پوشاک و مراکز تفریحی، گردشگری و پذیرایی است.
عباسی در ادامه به افزایش بازرسی‌ها در خصوص بازار مرغ و تخم‌مرغ در استان اشاره و عنوان کرد: هیچ یک از واحدهای و مراکز عرضه مرغ و تخم مرغ حق افزایش قیمت نداشته و موظفند بر اساس نرخ مصوب عمل کنند.
وی با بیان اینکه با متخلفان برابر قانون، قاطعانه برخورد می‌شود، اعلام کرد: طی سال‌جاری، نزدیک به 400 پرونده در بخش مرغ و تخم‌مرغ تشکیل و با متخلفان برخورد شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: طی 11 ماهه سال‌جاری، 15 هزار و 276 فقره پرونده در سه حوزه‌ی کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ازر به این سازمان وارد و تعداد 15 هزار و 130 فقره پرونده پس از بررسی، مختومه شد.
عباسی اضافه کرد: میزان جزای نقدی متخلفان طی سال‌جاری، بیش از  12 میلیارد تومان است که این واحدها حتی با نصب بنر، تعطیلی واحدها و حتی قطع سهمیه نیز مواجه شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در پایان از شهروندان مازندران خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره 124 و یا سامانه 135 تعزیرات حکومتی در میان بگذارند تا در اسرع وقت، اقدامات مقتضی صورت گیرد.

 

پایان پیام/


» برچسب ها : , عباسی , تعزیرات , نظارت , بازار , شب , عید , مازندران , جزای , نقدی , عباسی , تعزیرات , نظارت , بازار , شب , عید , مازندران , جزای , نقدیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا