اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34084 مورخ:[1396-11-29 00:46:01]
کشف برنج با طعم تریاک در قائم‌شهر
فرمانده انتظامی قائم‌شهر عنوان کرد

کشف برنج با طعم تریاک در قائم‌شهر

فرمانده انتظامی قائم‌شهراز دستگیری عامل افیونی و کشف 12 کیلوگرم تریاک جاساز شده در کیسه های برنج در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مودمخدر این فرماندهی و پلیس مبارزه با مودمخدر استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف محمدولی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت : در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی به نام"ط-ش" اهل و ساکن یکی از استان‌های جنوب غرب کشور با خودروی کامیون قصد ورود و جابجایی مواد در شهرستان قائم‌شهر را دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن هماهنگی قضایی در اقدامی مشترک با حضور ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خودروی حامل مواد مخدر را حین تردد در یکی از محورهای مواصلاتی این شهر شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر تصریح کرد : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پس از مشاهده خودروی مذکور اقدام به متوقف کردن خودرو و بازرسی آن کردند که بلافاصله به خودرو دستور ایست داده اما راننده قصد متواری شدن را داشت که با اخطار پلیس خودرو متوقف و راننده دستگیر شد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی کامیون 12 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که در کیسه برنج جاسازی شده بود کشف شد و خودرو توقیف شد.

مرادی با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، گفت: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسؤول با نیروی انتظامی است.

وی از شهروندان خواست برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر از کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 80 میلیون ریال در خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی به نام " ر- ت" اهل و ساکن قائم‌شهر در توزیع و فروش لوازم خانگی قاچاق فعالیت دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مسؤول تصریح کرد: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان در بازدید از انبار و محل دپوی کالای قاچاق متهم موفق به کشف تعداد یک دستگاه لباسشویی و دو دستگاه تلویزیون قاچاق شدند.

مرادی ارزش ریالی محصولات قاچاق کشف شده را 80 میلیون ریال عنوان کرد و گفت:کالای توقیفی تحویل سازمان فروش اموال تملیکی و متهم به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا