اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34064 مورخ:[1396-11-26 19:21:01]
اقتصاد کشور با مشکلات عمیقی مواجه است
رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران:

اقتصاد کشور با مشکلات عمیقی مواجه است

رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه اقتصاد کشور با مشکلات عمیقی مواجه است، گفت: قطار اقتصاد از ریل خارج‌شده و تلاش ما باید این باشد تا قطار را روی ریل بازگرداند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از عصرساری، سیدمحمد جعفری در جلسه هيأت نمايندگان اتاق بازرگانی مازندران که در سالن كنفرانس اتاق برگزار شد اظهار کرد، اظهار کرد: امیدواریم در سال‌های پیش‌رو چشم‌انداز مثبتی پیش روی فعالیت بخش خصوصی کشور برای توسعه اقتصاد قرار گیرد.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور با مشکلات عمیقی مواجه است، افزود: قطار اقتصاد از ریل خارج‌شده و تلاش ما باید این قطار را روی ریل بازگرداند، البته دستیابی به چنین هدفی مستلزم آن است که بخش خصوصی مطالبه‌گر و منسجم‌تر از گذشته باشد.

رئیس كمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه حل بسیاری از‌ مسائل‌ و مشکلات‌ بدون‌ مشارکت‌ اجتماعی‌ میسر نیست، ادامه داد: مسلم است‌ که مشارکت‌ واقعی‌ حتی با‌ برخورداری از ایدئولوژی مشارکتی، بدون‌ نهادها‌ و سازمان‌های مناسب‌ و مرتبط‌ مانند‌ اتاق‌های‌ بازرگانی به‌عنوان‌ سمبل‌ و تجمیع کننده تشکل‌های اجتماعی و اقتصادی‌ امکان تحقق نخواهد یافت، نهادهایی که درون آنها‌ مردم، مشارکت را تمرین کرده‌ و از این راه فرصت و امکانی‌ برای مشارکت مؤثر و سازنده‌ پیدا کنند.

جعفری در پایان، گفت: اتاق مازندران به‌عنوان حلقه وصل دولت و بخش خصوصی بهترین مشاور برای متقاضیان فعالیت در حوزه اقتصادی است.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا