اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 34038 مورخ:[1396-11-25 23:25:01]
عدم افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید/1300 قنادی در مازندران فعالیت می‌کنند
رئیس اتحادیه‌ قنادان مرکز مازندران:

عدم افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید/1300 قنادی در مازندران فعالیت می‌کنند

رئیس کمیته اتحادیه‌های قنادان مازندران گفت: با کاهش سود قنادان، از افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید جلوگیری و شاهد ثبات قیمت خواهیم بود.

 سیدابراهیم حسینی در گفت‌وگو با مازند اصناف، درباره وضعیت قیمت شیرینی در بازار شب عید اظهار کرد: طی ماه اخیر شاهد افزایش نرخ ارز و متعاقبا افزایش قیمت برخی از مواد اولیه هستیم.

وی افزود: تصمیم بر این شد تا علیرغم افزایش قیمت مواد اولیه، با کاهش سود قنادان، از افزایش قیمت شیرینی در بازار شب عید جلوگیری و شاهد ثبات قیمت خواهیم بود.

رئیس کمیته اتحادیه‌های قنادان مازندران خاطرنشان کرد: این تصمیم با مشارکت تمامی قنادان و با هدف ثبات قیمت در بازار شب عید و حمایت از وضعیت معیشتی اقشار کم‌درآمد انجام شده است.

این مسؤول بیان کرد: یک‌هزار و 300 قنادی در استان مازندران در حال فعالیت هستند که از این میزان، 700 واحد کارگاهی و 600 واحد فروشگاهی است.

حسینی یادآور شد: در مرکز استان نیز 150 قنادی مشغول فعالیت هستند که از این تعداد، 80 واحد کارگاهی و 70 واحد مابقی نیز فروشگاهی هستند.


گفتنی است شیرینی شب عید از نمونه محصولاتی به شمار می‌رود که همواره جزئی جدایی‌ناپذیر از سفره عید باستانی نوروز ایرانی‌ها محسوب می‌شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها : , عدم , افزایش , قیمت , شیرینی , بازار , شب عید , مازندران , عدم , افزایش , قیمت , شیرینی , بازار , شب عید , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا