اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33973 مورخ:[1396-11-22 19:08:01]
دولت جلوی اشتغال بازنشستگان در مشاغل دولتی را بگیرد/ دوام نظام اسلامی بیشتر از گذشته شده است
نماینده مردم آمل در مجلس:

دولت جلوی اشتغال بازنشستگان در مشاغل دولتی را بگیرد/ دوام نظام اسلامی بیشتر از گذشته شده است

نماینده مردم آمل در مجلس با اعلام اینکه خواستار اصل اشتغال از دولت هستیم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور فراهم شود، گفت: دولت جلوی اشتغال بازنشستگان در مشاغل دولتی را بگیرد.

به گزارش مازند اصناف عزت‌الله یوسفیان‌ملا در جمع راهپیمایان پر شور مردم دیار هزار سنگر در روز 22 بهمن با اعلام اینکه امروزه ایران اسلامی در اوج قله افتخار و بزرگی قرار دارد، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی در طول تاریخ با گذشت 40 سال از عمر با برکتش بسیاری از ناملایمت‌ها و توطئه‌هایی مبنی بر براندازی را تجربه کرد.

وی با اعلام انجام کودتاهای نافرجام در سال‌های گذشت عمر انقلاب اسلامی علیه ایران، افزود: دوام نظام اسلامی در این بین بیشتر از گذشته شده و امروز کشوری در دنیا نمی‌تواند فکر براندازی کشورمان را در سر بپروراند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید مردم و مسؤولان کشورمان بصیر، هوشیار و مراقب باشند، تصریح کرد: در کشور مشکلات زیادی وجود دارد که باید همیشه بیان شده و برای آن راهکار در نظر گرفته شود البته در این بین نباید افرادی سودجو به فکر حمله و تخریب اموال عمومی باشند.

این مسؤول با بیان اینکه دولت نباید در شرایط نگرانی مردم اعلام کند که 30 میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شوند، ادامه داد: نمایندگان مجلس مقابل این ادعا با تمام توان ایستادگی کردند.

یوسفیان‌ملا با اعلام اینکه 3 میلیون و 300 هزار هکتار از اراضی در طول سال‌های بعد پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان واگذار شد، افزود: حدود یک‌میلیون و 500 هزار هکتار از این اراضی در حوزه‌های دانشگاه، بیمارستان و دیگر عرصه‌ها صرف شد هر چند باید پرسیده شود که دیگر اراضی در چه بخش‌هایی صرف شده است.

وی با بیان اینکه در کشور مدیران زیادی وجود دارند که فقط به فکر اندوخته و سرمایه خود هستند، ادامه داد: مدیران با اهداف سوء در مملکت جمهوری اسلامی رسوا خواهند شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در زمینه اشتغال مدیران به بیانات رهبر انقلاب اسلامی توجه کنند و از راه تولید اشتغال را تحقق بخشند، بیان کرد: در شهرستان آمل پروژه‌های فراوانی در دست اقدام است که یکی از آنها سد مخزنی هراز بوده که به تنهایی 27 درصد آب جاری مازندران را جمع‌آوری می‌کند و می‌تواند تعداد زیادی از نیروی کار در خود مشغول کند.

این مسؤول با اعلام اینکه برای اتمام چهار خطه کردن محور هراز 18 پیمانکار مشغول به فعالیت هستند، بیان کرد: خواستار اصل اشتغال از دولت هستیم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور فراهم شود.

یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه امروزه بازنشستگان در مشاغل دولتی مشغول کار هستند ولی جوانان زیادی در این مملکت بیکار هستند، گفت: دولت جلوی اشتغال بازنشستگان در مشاغل دولتی را بگیرد.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا