اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33959 مورخ:[1396-11-21 14:04:01]
فعالیت 1300 شرکت تعاونی در بابل
سرپرست اداره تعاون بابل عنوان کرد

فعالیت 1300 شرکت تعاونی در بابل

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی بابل از فعالیت یک‌هزار و 300 شرکت تعاونی در این شهرستان خبر داد و گفت: به دنبال بهبود وضعیت شرکت تعاونی موجود و تاسیس تعاونی‌های جدید هستیم.

به گزارش مازند اصناف مهرداد عابدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: به دنبال بهبود وضعیت شرکت تعاونی موجود و تاسیس تعاونی‌های جدید هستیم که سهم امسال شهرستان بابل هفت سهمیه بود اما ما 9 شرکت تعاونی جدید تاسیس کردیم.

وی از نظارت، آموزش و پیشگیری از حوادث کارگری در کارگاه‌های شهرستان بابل خبر داد و افزود: پیگیر رفع مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی در راستای رفع مشکلات کارگاه‌های بابل با مشارکت کارشناسان و دستگاه‌های قضایی هستیم.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی بابل به بررسی و رفع مشکلات بحث اشتغال اشاره کرد و تصریح کرد: اجرا طرح مشاغل خانگی، توسعه بخش روستایی و عشایری، اجرا طرح اشتغال فراگیر، اجرا طرح کارورزی ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و ساماندهی آنها را در دستور کار داریم.

 عابدی گفت: برگزاری مسابقه کارگری در سالن ورزشی هتکه پشت، افتتاح تصفیه خانه شرکت پویایش شهرک رجه، دعوت و نشست صمیمی از صاحبان طرح‌هایی که برای اجرا دچار مشکل بودند برای بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب از جمله برنامه‌های اجرا شده در دهه فجر بود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا