اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33934 مورخ:[1396-11-19 12:34:01]
 راستی‌آزمایی پرداخت بسته حمایتی رونق تولید در مازندران توسط فرمانداران
معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري مازندران خبر‌ داد

راستی‌آزمایی پرداخت بسته حمایتی رونق تولید در مازندران توسط فرمانداران

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران از راستی‌آزمایی پرداخت و استفاده از بسته حمایتی رونق تولید در مازندران توسط فرمانداران خبر‌ داد.

به گزارش مازند اصناف حسن خیریان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به ارائه تسهیلات در حوزه‌های مختلف استان مازندران، گفت: 750 میلیارد تومان برای بسته حمایتی رونق تولید، 165 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی، 130 میلیارد تومان از محل بودجه کشور برای تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی از محل کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی و 32 میلیارد تومان برای مشاغل پشتیبان در‌ نظر گرفته‌شد و در کار گروه اشتغال و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید پیگیریم تا این تسهیلات در جای خود هزینه شود.

وی با بیان اینکه 670 میلیون دلار سهمیه استان مازندران برای سرمایه‌گذاری خارجی است، افزود: 670 میلیون دلار برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی برای استان مازندران در‌ نظر گرفته‌ شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران از تسهیلات 9 ماه امسال بانک‌های استان از منابع داخلی خود به مبلغ  10 هزار‌ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف خبر‌ داد و خاطر‌ نشان‌ کرد: تسهیلات 9 ماه امسال بانک‌های استان در بخش‌های کشاورزی، صنعت‌و معدن، مسکن و خدمات پرداخت‌ شده است.

خیریان‌پور به پرداخت 80 درصد تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در استان مازندران اشاره و اظهار‌ کرد: ثبت‌نام برای اشتغال روستایی آغاز‌شد و ثبت‌نام طرح‌های پشتیبان نیز در سامانه تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی در‌حال انجام است و تا چند‌ روز گذشته، 250 میلیارد تومان از بسته حمایتی رونق تولید در مازندران پرداخت‌شد.

وی از راستی‌آزمایی پرداخت و استفاده از بسته حمایتی رونق تولید در مازندران خبر‌داد و گفت: راستی‌آزمایی پرداخت و استفاده از بسته حمایتی رونق تولید در مازندران توسط فرمانداران بر‌طبق فرمت ابلاغی اجرایی می‌شود.

 

پایان پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا