اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33888 مورخ:[1396-11-13 01:12:01]
کلنگ زنی و بهره‌برداری 38 طرح عمرانی در شهرستان جویبار
در دهه فجر انجام می‌شود

کلنگ زنی و بهره‌برداری 38 طرح عمرانی در شهرستان جویبار

فرماندار جویبار گفت: به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 38 طرح صنعتی، عمرانی و کشاورزی بااعتباری بالغ‌بر 9 میلیارد تومان در این شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش مازند اصناف رجبعلی وهابی در گفت‌وگو با خبرنگار جویباران با اشاره به فرارسیدن دهه فجر و بهره‌برداری از پروژه‌ها در این شهرستان گفت: ۳۸ طرح صنعتی، عمرانی و کشاورزی به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان جویبار کلنگ زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از این تعداد طرح ۳۴ طرح بااعتباری حدود 9 میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار جویبار بابیان اینکه بیشترین هزینه طرح‌ها مربوط به حوزه صنعت است، خاطرنشان کرد: در دهه فجر پنج طرح صنعتی بااعتباری بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وهابی با اشاره به اینکه چهار طرح در حوزه جهاد کشاورزی بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 800 میلیون تومان به بهره‌برداری خواهد رسید بیان کرد: همچنین چهار طرح شهرداری جویبار بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و 150 میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین از بهره‌برداری دیگر طرح‌ها در حوزه راه و شهرسازی، ساخت خانه محروم، هفت طرح بخشداری مرکزی، سه طرح بخشداری گیل خواران و هشت طرح برق‌رسانی خبر داد.

فرماندار جویبار بابیان اینکه عملیات اجرایی 4 طرح بااعتباری حدود 32 میلیارد تومان آغاز خواهد شد گفت: بالاترین هزینه مربوط به احداث اسکله پشتیبانی پرورش ماهی در قفس بااعتباری بالغ‌بر 31 میلیارد و 400 میلیون تومان است و مابقی مربوط به ساختمان دهیاری دیوکلا، سروکلا و حاجی‌کلا است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا