اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3380 مورخ:[1392-03-11 19:58:01]
سلسله عملیات‌های ارتش سوریه علیه تروریست‌ها/کشته شدن تعدادی از فرماندهان مخالفان

سلسله عملیات‌های ارتش سوریه علیه تروریست‌ها/کشته شدن تعدادی از فرماندهان مخالفان


ارتش در سلسله عملیات هایی مواضع مخالفان مسلح را در مناطق مختلف سوریه هدف حمله قرار داد و تعدادی از سرکردهگان گردان‌های تروریستی را کشت.

به گزارش نجبا و به نقل از فارس از سوریه، درگیری بین ارتش با تروریست‌ها در شهر ادلب به کشته شدن یکی از سرکردگان لیبیایی تبار افراد مسلح در ایست بازرسی در منطقه «جدار بکفلون» منجر شد.

همچنین ارتش حمله تروریست‌ها به فرودگاه «ابوالظهور» را دفع کرد و در پاسخ به این حمله 10 منطقه حضور افراد مسلح را در اطراف این فرودگاه هدف حملات خود قرار داد.

ارتش در معره النعمان نیز با حمله به مواضع افراد مسلح یکی از فرماندهان گردان‌های تروریستی به نام عدنان خطیب را به همراه 9 همراهش کشت.

همچنین در حملات به شهر سلقین نزدیک مرز ترکیه یکی از مقرهای تروریست‌ها تکفیری موسوم به گردان «الجبهة الإسلامیة» هدف قرار گرفت که در این حمله نیز دستکم 10 تن کشته شدند.

ارتش در حومه دمشق نیز به عملیات‌های خود برای پاکسازی این منطقه ادامه می دهد که در این درگیری‌ها در محله «برزة البلد» تعدادی از افراد مسلح کشته شدند.

در منطقه «تل کردی» در دوما نیز ارتش ده‌ها نفر از افراد مسلح از جمله سامر مجید از رهبران ارتش آزاد را به هلاکت رساند و 7 بمب کار گذاشته شده در این منطقه را خنثی کرد.

در منطقه ملیحه نیز ارتش  دو تروریست با نام‌های محمود جوسانی و محمد ارنؤوط را هدف قرار داد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا