اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33778 مورخ:[1396-11-02 01:33:01]
کشف 270 میلیون ریالی البسه قاچاق در قائم‌شهر
فرمانده انتظامی قائم‌شهر خبر داد

کشف 270 میلیون ریالی البسه قاچاق در قائم‌شهر

فرمانده انتظامی قائم‌شهر از کشف 383 دست البسه قاچاق به ارزش 270میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف محمدولی مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری گفت: در پی کسب خبر واصله مبنی بر فروش البسه قاچاق در سطح شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

فرمانده انتظامی قائم‌شهر تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی‌های قضایی در بازرسی از محل فعالیت این متهم 383 دست البسه خارجی قاچاق کشف کردند.

این مسؤول مجموع ارزش ریالی البسه‌های قاچاق کشف شده را بالغ بر 270 میلیون ریال عنوان کرد و اظهار کرد: کالاهای کشف شده به سازمان جمع‌آوری املاک تملیکی تحویل و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

مرادی با اشاره به این که کالاهای قاچاق به دلیل غیر بهداشتی بودن آن باعث بروز انواع بیماری‌های پوستی و ... در افراد خواهد شد از شهروندان خواست: برای حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال جوانان، ضمن استفاده از کالاهای تولید داخل در صورت شناسایی افرادی که اقدام به فروش و عرضه انواع کالاهای خارجی و قاچاق می‌کنند مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا