اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33770 مورخ:[1396-11-01 13:10:01]
برگزاری دو کارگاه آموزشی مبارزه با پول‌شویی در رامسر/بازرسی از 60 واحد صنفی و خدماتی
اختصاصی/سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر مطرح کرد

برگزاری دو کارگاه آموزشی مبارزه با پول‌شویی در رامسر/بازرسی از 60 واحد صنفی و خدماتی

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رامسرگفت: با توجه به اهمیت مبارزه با پول‌شویی و آشنایی و آگاهی بخشی دستگاه‌ها و واحدهای مشمول در حوزه وزارت متبوع، دو کارگاه‌ آموزشی مبارزه با پول‌شویی در این شهرستان برگزار شد.

سعید فیلی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: دو کارگاه آموزشی مبارزه با پول‌شویی طی هفته گذشته از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر برگزار شد.


وی افزود: با توجه به اهمیت مبارزه با پول‌شویی و آشنایی و آگاهی بخشی دستگاه‌ها و واحدهای مشمول در حوزه وزارت متبوع این کارگاه‌ها برگزار شد.

 

 

 سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر هدف از برگزاری این کارگاه‌ها را آموزش قوانین، آئین‌نامه اجرایی و دستورالعمل مبارزه با پول‌شویی در حوزه اصناف برشمرد و تصریح کرد: اعضای هیئت‌رئیسه اتاق اصناف، هیئت مدیره اتحادیه‌های مشاورین املاک و اتومبیل، طلا و جواهرفروشان و درودگران در این دوره‌ها شرکت و با مباحث این حوزه آشنا شدند.

 

 فیلی در پایان اذعان کرد: در طی همین مدت تعداد 60 مورد بازرسی از واحدهای تولیدی صنفی و خدماتی این شهرستان توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر به عمل آمده که 3 فقره پرونده با عناوین گران‌فروشی و عدم درج قیمت تشکیل و برای صدور رأی به اداره تعزیرات حکومتی آن شهرستان ارسال شده است.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا