اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33767 مورخ:[1396-11-01 09:55:01]
ضرورت تعامل بیشتر بین گمرک و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد
در نشست مدیران بندر و گمرک امیرآباد عنوان شد

ضرورت تعامل بیشتر بین گمرک و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

دیدار مدیران بندر و گمرک امیرآباد بهشهر با تأکید بر ضرورت تعامل بیشتر و همکاری درون‌بخشی بین این دو سازمان مهم در مبادلات کالا برای تسریع در ترخیص کالا، افزایش ترانزیت و جذب صاحبان کالا برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر، در دیدار  سیاوش رضوانی مدیر این بندر و امیر جمشیدی مدیر گمرک بندر امیرآباد، بر ضرورت گسترش همکاری‌ها و افزایش تعامل بین بندر و گمرک تأکید شد.

در این دیدار که حسینی معاون اداری و مالی بندر امیرآباد نیز حضور داشت؛  مدیر بندر امیرآباد با اشاره به اینکه افزایش تعامل و همکاری درون‌بخشی بین بندر و گمرک سبب تسریع در ترخیص کالا، افزایش ترانزیت و جذب صاحبان کالا به منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد می‌شود، گفت: گمرک، بندر و سایر مجموعه‌های اثرگذار بر تجارت بین‌المللی همچون حلقه‌های یک زنجیره به‌هم پیوسته در چرخه تأمین و توزیع کالا هستند که برای ایجاد هم‌افزایی باید به ضوابط، مقتضیات و توانایی یکدیگر توجه داشته باشند.

 سیاوش رضوانی وجود گمرک را برای سلامت ورود و خروج کالا به بندر ضروری دانست و اظهار کرد: چابکی و استفاده از فناوری‌های نوین در گمرک می‌تواند نقش مؤثری در رونق اقتصادی منطقه داشته باشد.

امیر جمشیدی مدیر گمرک بندر امیرآباد نیز در این دیدار با استقبال از افزایش همکاری‌ها و هماهنگی‌ها بین ندر و گمرک بر نقش بندر امیرآباد در شکوفایی اقتصاد منطقه تأکید کرد و آمادگی گمرک را برای هر گونه همکاری در این زمینه اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا