اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33736 مورخ:[1396-10-26 14:39:01]
منتفی شدن انتقال یکشنبه‌بازار نکا به جمعه‌بازار

منتفی شدن انتقال یکشنبه‌بازار نکا به جمعه‌بازار

شهردار نکا با اعلام تصمیم کمیسیون نظارت بر بازار از از منتفی شدن انتقال یکشنبه بازار نکا به جمعه بازار تا انتهای سال خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سیدمهدی احمدی در گفت‌وگو با پیک نکا ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: براساس درخواست شهرداری نکا جلسه‌ای باحضور اعضای کمیسیون نظارت بر بازار شهرستان تشکیل و قرار شد تا در موضوع انتقال بازار هفتگی این شهرستان از یکشنبه به جمعه با تأمل بیشتری رفتار شود.

وی افزود: برهمین اساس انتقال یکشنبه‌بازار به روز جمعه تا انتهای سال 96 منتفی شد تا در این مدت هم به زیرساخت‌های بازار به خوبی پرداخته شود و هم نمایندگان بازار با تشکیل گروه‌هایی نمایندگان جدید رسمی خود را معرفی کنند.

شهردار نکا با بیان عدم منتفی شدن دائمی این فرایند، خاطرنشان کرد: عملیات انتقال با تدبیری بهتری انجام می‌شود اما تصمیم بر این شد تا فرصتی به نمایندگان بازار نیز داده شود تا همزمان با تأمین زیرساخت‌ها شرایط تا انتهای سال کاملاً برای این انتقال فراهم و از سال 97 به صورت رسمی عملی شود.

این مسئول اضافه کرد: یکی ازدلایل عملی نشدن انتقال بازار هفتگی عدم اطلاع‌رسانی به بازر و نمایندگان بازار بوده که قرار شد تا در فرصت داده شده جدید این اطلاع‌رسانی نیز به خوبی صورت پذیرد.

در پایان وی گفت: این تصمیم از سوی شهرداری و به صورت یکسویه اتخاذ نشده بلکه کمیسیون نظارت بر بازار چنین تصمیمی را گرفته و این نهاد مدیریت شهری نیز تابع سیسات‌های کلی نظام و شهرستان است که به اجرای مصوبات می‌پردازد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا