اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33733 مورخ:[1396-10-26 14:12:01]
توفیقی در تولید و اشتغال نداشتیم
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

توفیقی در تولید و اشتغال نداشتیم

 رئیس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه در سال تولید و اشتغال توفیقی نداشتیم گفت: در آمار توفیق داشتیم اما در عمل اینگونه نیست.

به گزارش مازند اصناف عبدالله مهاجر، صبح سه‌شنبه، در جلسه اتاق بازرگانی و جمع اعضای هیئت رئیسه با ابراز امیدواری از  این امر که این جمع بتواند راهکاری را برای مجمع کسب‌وکار و مشکلات روز جامعه در این حیطه ارائه کند، خاطرنشان کرد: دغدغه جدی رهبری و تمامی دولت مردان این است که بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران، با اشاره به موارد و راهکارهای مطرح شده در رابطه با معادن در جلسه پیشین شورای گفتگو، افزود: مقرر شد تا در جلسه دیگری این راهکارها مورد بررسی قرار گیرد تا تخصصی‌تر گردد و بتوان برای آن از این شورا مصوبه گرفت.

مهاجر با بیان اینکه همه از جمله استاندار به‌عنوان رئیس شورای گفتگو، اجرای قانون را از ما می‌خواهند و بخش خصوصی هم بیشتر از این نمی‌خواهد، گفت: نگاه بخش خصوصی بر این است که هم از قانون پیروی کرده باشد و هم دستگاه‌ها دولتی، در جایی که قانون اجازه انعطاف می‌دهد، کمک و همراهی کنند.

وی با اشاره به سخنان رئیس کل دادگستری مازندران مبنی بر اینکه هیچ بخش خصوصی و کارخانه‌ای تعطیل نشود، و در همان حال فعالیت مشکل آن بررسی شود، بر ادامه فعالیت کارگاه‌های تولیدی تأکید کرد.

مهاجر با بیان اینکه در سال تولید و اشتغال، در زمینه اشتغال توفیق خاصی نداشته‌ایم، افزود: شاید در آمار توفیق داشته‌ایم اما در عمل اینگونه نیست و ما باید واقعیت‌ها را به مردم بگوییم و این امر مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند و آن این است که حداقل تلاش کنیم کارگاه‌های تولیدی‌ای که در حال تلاش هستند را نبندیم.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران ادامه داد: در گام اول باید کمک کنیم تا کارگاه‌های تولیدی فعال، پایدار باشند و در گام بعدی برای ایجاد اشتغال جدید تلاش کنیم که این امر جزو وظیفه جدی ما است.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا