اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33726 مورخ:[1396-10-26 03:14:01]
حاشیه سازی بازداشت برادر معاون اول رئیس جمهور در اتاق بازرگانی

حاشیه سازی بازداشت برادر معاون اول رئیس جمهور در اتاق بازرگانی

موضوع بازداشت برادر معاون اول رئیس جمهور امروز در اتاق بازرگانی حاشیه آفرین شد و به محل مجادله نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و یکی از اعضای هیئت نمایندگان این اتاق تبدیل شد.

به گزارش مازند اصناف موضوع بازداشت برادر معاون اول رئیس جمهور امروز به محل مجادله مسعود خوانساری نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی تهران  و علی‌محمد ابویی مهریزی از اعضای هیئت نمایندگان  این اتاق تبدیل شد.

ابویی‌مهریزی در تذکرات یک دقیقه ای  جلسه امروز هیأت نمایندگان اتاق ایران گفت: مردم حق دارند بدانند مشکل برادر رئیس‌جمهور و خانواده معاون اول رئیس‌جمهور چه شد و اتاق بازرگانی تهران باید در رابطه با رفتار مجهول نمایندگانش روشنگری کند.

وی افزود: مردم دوست دارند بدانند مشکل برادر رئیس‌جمهور چه شد و برای خانواده معاون اول رئیس‌جمهور چه اتفاقی افتاده است.

ابویی‌مهریزی با بیان اینکه اتاق بازرگانی تهران “دومین همایش مفاسد اقتصادی” و “امین‌الضرب” را برگزار کرد و در هر دوی این همایش‌ها در مورد صداقت و سلامت تاکید شد؛ می‌خواهم بدانم اتاق تهران هم اکنون که دو تن از نمایندگان این اتاق رفتار مجهولی داشته‌اند، چرا خود روشنگری نمی‌کند؟

وی با اشاره به اظهارات یکی از اعضای اتاق تهران که انتقاد از ۸ سال دولت گذشته داشت، گفت: ما باید نبش قبر را از همین حالا شروع کنیم و نه
اینکه ۸ سال دیگر به موضوعاتی که الان اتفاق می‌افتد، بپردازیم.

کسی را می شناسید که بدهکار بانکی نباشد؟


مسعود خوانساری نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز در واکنش به این اظهارات گفت:متاسفم از اینکه یک نفر از اعضای بخش خصوصی چنین حرفی می‌زند.آقای ابویی چطور این حق را به خود می‌دهید که بدون تشکیل یک دادگاه صالحه در مورد دو نفر حکم به محکومیت صادر کنید.

رئیس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: ۲ نفر از اعضای هیأت نمایندگان اتاق تهران که هیچ ارتباطی با مسائل مالی اتاق نداشته‌اند، به آنها اتهاماتی زده‌اند و ممکن است برای اکثر دوستان چنین اتهاماتی پیش آمده باشد. مشکل آنها فعلا معلوم نیست و ممکن است مسائل بانکی و یا غیره باشد.

وی اظهار داشت: کدام بخش خصوصی است که با سیاست‌گذاری‌هایی که در دولتی که آقای ابویی از آن دفاع می‌کند، بدهکار بانکی نباشد. کسی را سراغ دارید که توانسته باشد جان سالم از آن سیاست‌هایی که آقای ابویی از آن دفاع می‌کند، به در ببرد؟

خوانساری بیان داشت: دادگاه صالحه باید در مورد این دو نفر تشکیل و در مورد آنها حکم بدهد و ما هم دادگاه را قبول داریم، ولی قبل از اینکه دادگاه حکم بدهد، خواهش من این است که حداقل ما به خودمان رحم کنیم.حداقل قبل از اینکه مدارک تکمیل شود، افراد را دچار مشکل نکنیم.

رازق/*


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا