اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33723 مورخ:[1396-10-26 03:08:01]
شورای راهبردی اتاق اصناف جایگاه قانونی ندارد
عضو هیئت رییسه اتاق اصناف ایران:

شورای راهبردی اتاق اصناف جایگاه قانونی ندارد

جلال الدین محمد شکریه عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران حضور خود را در شورای راهبردی اتاق اصناف را تکذیب کرد.

به گزارش مازند اصناف شکریه عضو هیئت رییسه اتاق اصناف ایران در مورد تشکیل شورای راهبردی اصناف به خبرنکار رازق اینگونه پاسخ داد : ما هیچ گونه اطلاعی از تشکیل این شورا نداریم و آن را به رسمیت نشناخته و آن را تکذیب میکنیم.

در ادامه گفت :بهترین و قانونی ترین ارگان برای اصناف ، هیئت رییسه و نمایندگان اتاق هستند که به شکل قانونی و به صورت انتخابات استانی منتخب شده اند که می توانند بهترین شورای راهبردی برای صنوف باشند.

توجه داشته باشیم که یک نماینده اصناف که به جایگاه فعلی خود می رسد ، در مرحله اول باید دارای واحد صنفی بوده و عضو اتحادیه مربوط به خود شود و به عنوان رییس اتحادیه منتخب شده ،  در مرحله بعد باید به عنوان عضو هییت رئیسه اتاق اصناف شهرستان مربوطه انتخاب شود ، در مرحله سوم نیز باید در انتخاباتی شرکت کند که ما بین هییت رییسه های دیگر شهرستان ها بوده تا عضو پارلمانی اصناف شود که اگر وارد هییت رییسه اتاق اصناف ایران شود باید انتخابات دیگری را نیز پشت سر بگذارد ، که به نظر من بالا ترین شورای راهبردی همین نمایندگان هستند که قانون گذار معرفی کرده که با تجربه ی بسیار زیاد به این جایگاه رسیده اند.

شکریه در پایان نیز اعلام کرد : برای ما هنوز مشخص نشده که چه کسی این شورا را راه اندازی کرده و هیچ کدوم از اعضای هییت رئیسه اطلاعی از این شورا نداشته و بی خبر بوده اند.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا