اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33701 مورخ:[1396-10-24 23:09:01]
کاهش اجحاف به بازار با اجرای سامانه تجارت الکترونیک فراهم می‌شود
اختصاصی/رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

کاهش اجحاف به بازار با اجرای سامانه تجارت الکترونیک فراهم می‌شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه بازار بیشترین اجحاف را به کشاورزان و تولیدکنندگان وارد می‌کند؛ گفت: اجرای سامانه تجارت الکترونیک می‌تواند کمک کند اجحاف در بازار کاهش یابد و فرصتی فراهم آورد تا تولیدکننده بتواند محصول خود را بر روی میزی بگذارد که مشتریان زیادی دارد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف دلاور حیدرپور در دوره‌ی آموزش کشاورزی هوشمند بهره‌برداران-تجارت الکترونیک که در محل سازمان جهاد کشاورزی مازندران برگزار شد؛اظهار کرد: بازار محصولات کشاورزی دچار چالش‌هایی است و بازار بیشترین اجحاف را به کشاورزان و تولیدکنندگان وارد می‌کند.


وی افزود: اجرای سامانه تجارت الکترونیک می‌تواند کمک کند اجحاف در بازار کاهش یابد و فرصتی فراهم آورد تا تولیدکننده بتواند محصول خود را بر روی میزی بگذارد که مشتریان زیادی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه اجرای آبیاری هوشمند در برخی مناطق کشور در حال انجام است؛ خاطرنشان کرد: فعالیت‌هایی در زمینه‌ی هوشمندسازی برای بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی در حال انجام است.

گفتنی است آموزش در سامانه‌‌ی تجارت الکترونیک که با هدف افزایش رقابت‌پذیری محصولات کشاورزی از طریق کاهش هزینه‌های تولید، افزایش سودآوری و رقابت صنایع کشاورزی اجرا می‌شود؛ به‌صورت چند رسانه‌ای است که کشاورز در آن با محققان جهاد کشاورزی در ارتباط خواهد بود.

 

انتهای پیام/ 


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا