اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33699 مورخ:[1396-10-24 22:53:01]
خرید 102 تن ارقام پرمحصول برنج در مراکز خرید مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مطرح کرد

خرید 102 تن ارقام پرمحصول برنج در مراکز خرید مازندران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: تاکنون 102 تن برنج به‌صورت توافقی از کشاورزان استان در دو مرکز نکا و بابل خریداری شد.

سیدمحمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: تاکنون 102 تن برنج به‌صورت توافقی از کشاورزان مازندران در دو مرکز نکا و بابل خریداری شد.

وی افزود: بر اساس ابلاغ وزارت جهاد کشاورزی و دستور مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، خرید برنج ندا، نعمت و شیرودی از تاریخ 13 دی ماه 96 در دو مرکز خرید استان در شهرستان‌های نکا و بابل آغاز شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه این مراکز تا 15 بهمن‌ماه آماده خرید توافقی ارقام پرمحصول از برنج‌کاران استان می‌باشند؛ اظهار کرد:  با معرفی‌نامه جهاد کشاورزی تاکنون، برنج شیرودی در نکا به میزان  77 تن و در بابل 25 تن و در مجموع  بیش از 102 تن به‌صورت توافقی خریداری شد.

جعفری خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه جهاد کشاورزی مراکز خرید، برنج کشاورزان را با 8 درصد شکستگی و اقلام ندا و نعمت را به مبلغ 4 هزار و 850  تومان و شیرودی را 5 هزار و 450  تومان خریداری می‌کنند.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان اذعان کرد: وجه برنج خریداری شده از طریق سامانه بانک کشاورزی به حساب کشاورزان واریز می‌شود و محدودیتی در میزان خرید وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا