اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33689 مورخ:[1396-10-24 12:49:01]
با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود
استاندار مازندران:

با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود

استاندار مازندران با تاکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود، دستگاه‌ها عملکرد خود در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از عصرساری، محمد اسلامی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران با تأکید بر اجرایی شدن فرمان رهبری در استان، اظهار کرد: دستگاه‌ها عملکرد خود در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.

وی با بیان اینکه هیچ قصوری در اجرای اقتصاد مقاومتی قابل‌بخشش نیست، افزود: تشکیل جلساتی بدون خروجی و راهکار عملیاتی آفتی برای دستگاه‌های اجرایی است.

استاندار مازندران قانون رفع موانع تولید را یک فرصت دانست و گفت: این قانون دارای سرفصل‌های هدفمند و مؤثری است که می‌تواند برای رونق این بخش در استان کارساز باشد.

اسلامی اشتغال و معیشت را مهم‌ترین دغدغه مردم استان خواند و بیان کرد: توانمندسازی خانوارهای روستایی در بخش تولیدات دامی و استفاده از ظرفیت‌های روستاها می‌تواند در ایجاد اشتغال مؤثر باشد.

وی در پایان به پرداخت تسهیلات به روستائیان اشاره و تأکید کرد: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود و می‌توان با استفاده از ظرفیت عظیم روستائیان در مازندران برای رونق اشتغال روستایی تلاش کرد.

**/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا