اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33667 مورخ:[1396-10-23 00:09:01]
موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت بندر پشتیبانی پرورش ماهی در استان مازندران

موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت بندر پشتیبانی پرورش ماهی در استان مازندران

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت بندر پشتیبانی پرورش ماهی در قفس در استان مازندران در منطقه لاریم شهرستان جویبار خبر داد.

به گزارش مازند اصناف محمد تقی انزان پور از موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت بندر پشتیبانی پرورش ماهی در قفس در استان مازندران در منطقه لاریم شهرستان جویبار خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود : بر اساس مجوز صادره از سوی کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان شیلات ایران مجاز است نسبت به احداث دو موج شکن جمعا به طول ۷۶۰ متر، راه دسترسی سنگی به طول ۱۰۰ متر و راه دسترسی شمع و عرشه به طول ۳۲۷ متر و عرض ۷ متر اقدام نماید.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران  خاطرنشان کرد: این مجوز به استناد بند ۲۲ ماده ۳ فصل دوم آیین نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلسین و ماده واحده مصوب ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی، صرفاً جهت متقاضی صادر گردیده و بدون هماهنگی این سازمان ، قابل واگذاری به سایر افراد حقیقی و حقوقی نمی باشد .

  انزان پور با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل خاطر نشان کرد : به منظور حفاظت از خط سواحل کشور از آسیب های ناشی از ساخت و سازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری ، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می بایست از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور نسبت به دریافت مجوزهای تأسیس و بهره برداری از این سازمان اقدام نمایند.


روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا