اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33624 مورخ:[1396-10-16 22:19:01]
شن و ماسه تولیدی مازندران مازاد نیاز استان است
رئیس کمیته شن و ماسه انجمن معدن مازندران:

شن و ماسه تولیدی مازندران مازاد نیاز استان است

رئیس کمیته شن و ماسه انجمن معدن خانه صنعت و معدن مازندران گفت: شن و ماسه تولیدی مازندران مازاد نیاز استان است و در صورت افزایش تولید با مشکل مواجه می‌شویم.

به گزارش مازند اصناف عبدالرضا سرمستی بعد از ظهر در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان  اظهار کرد: در حال حاضر 60 واحد معدنی فعال کوهی در استان فعالیت می‌کنند.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر مازاد تولید شن و ماسه در استان داریم، افزود: 40 واحد فعال در این زمینه پروانه فعالیت داشته ولی نسبت به نصب دستگاه اقدام نکرده و اگر این واحدها وارد چرخه شوند به شدت برای فروش دچار مشکل می‌شویم.

رئیس کمیته شن و ماسه انجمن معدن خانه صنعت و معدن مازندران اضافه کرد: با مطرح کردن افزایش مساحت معادن کوهی زمینه تخریب محیط زیست فراهم می‌شود و در حال حاضر باید زمینه‌ای ایجاد شود تا وضعیت فعلی ساماندهی شود.

این مسؤول با اعلام اینکه در آمل مجتمع‌های اضافه شود، افزود: در این منطقه با ازدیاد تولید مواجه هستیم.

سرمستی خاطرنشان کرد: با وضعیت موجود در استان نیاز به ایجاد مجتمع نداریم در حال حاضر ساماندهی یکی از دغدغه‌های جدی است که باید به آن توجه شود.

 محمد محمدپورعمران رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران نیز گفت: از زمان حضورم در استان 230 مجوز قرار بود صادر شود که با پیگیری و رصد وضعیت میزان مجوزهای را به 29 فقره کاهش یافت.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا