اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33609 مورخ:[1396-10-13 18:16:01]
برداشت تپه ماسه‌ای سیاهرودسر محمودآباد با مجوز استانی
رئیس صنعت، معدن و تجارت محمودآباد مطرح کرد

برداشت تپه ماسه‌ای سیاهرودسر محمودآباد با مجوز استانی

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محمودآباد گفت: مجوزها و استعلامات صادر شده برای برداشت و تخریب تپه‌های ماسه‌ای ساحل سیاهرودسر از سوی استان بود.

به گزارش مازند اصناف به نقل از آوای‌شمال، از چند سال گذشته تاکنون شمال کشور شاهد اتفاقات نامیمونی از جمله کوه خواری، دشت خواری، جنگل خواری، دریا خواری و حالا ساحل خواری بوده است.

مسئلها‌ی که امروز توجه شهروندان محمودآبادی را جلب کرده تخریب تپه‌های ماسه‌ای ساحل سیاهرودسر بود این در حالی است که این منطقه در گذشته از دست تخریب کنندگان محیط زیست مصون مانده بود.

عباسعلی زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با تاکید بر اینکه برداشت از تپه‌های ماسه‌ای ساحل سیاهرودسر با نظارت کامل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفته، اظهار داشت: مجوزها و استعلامات صادر شده برای برداشت و تخریب این منطقه از ماسه‌ها از سوی استان بود.

وی افزود: برداشت ماسه از زمین یک هکتاری در دو مرحله صورت می‌گیرد، مرحله‌ی اول برداشت ۵ هزار متر مربع بوده و برای ۵ هزار متر مربع دیگر مالک به دنبال مجوز است و برداشت دوم بر اساس مجوز صادره از سوی استان صورت خواهد گرفت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: کارشناس سازمان صنعت و معدن استان از منطقه بازدید کرده و با توجه به نقشه برداری صورت گرفته برداشت ماسه انجام می‌شود.

 

**/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا